O…CZYLI JA I MOJA MISJA

Kiedy Nawet Prości Ludzie Widzą że dla Pewnych Określonych Grup Ludzi:
„Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie, tworząc dla siebie system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny , który gloryfikuje to”. – Frederic Bastiat.

„Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna, zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach, i druga – historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń” – Honore de Balzac – pisarz, wolnomularz-mason.

TO NAJWYŻSZY CZAS ABY TYM SPRZEDAWCZYKOM POWIEDZIEĆ W OCZY: PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY – WRACAJCIE DO BUDY W KTÓREJ TRZYMAJĄ WAS WASI CHAZARSCY MOCODAWCY! WYMAŻCIE ICH ZE SPOŁECZNEJ ŚWIADOMOŚCI, SĄ PRZECIEŻ TYLKO CUCHNĄCYMI ODPADAMI CHAZARSKIEGO PROCESU ZNIEWALANIA ŚWIATA I OD 2012 ROKU PODLEGAJĄ INTENSYWNEJ UTYLIZACJI CHOĆ JESZCZE TEGO NIE WIEDZĄ !

„Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł” – Albert Einstein.

WSZAK JAK MÓWIŁ PRYMAS TYSIĄCLECIA, W CZASACH ROZKWITU TOTALITARZMU SOWIECKIEGO:

„Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze nim być!” – Ks. kard. Stefan Wyszyński

PODZIEL SIĘ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI W MEDIACH…

KIM JESTEM, GDZIE MIESZKAM I CO ZAMIERZAM..

Od 1986 roku mieszkam w pod bocheńskiej, malowniczej wsi Chełm, tutaj dorastały moje dzieci, tutaj po pracy odpoczywałem kontemplując wspaniałość natury.


Jestem emerytowanym Inżynierem Mechanikiem i Certyfikowanym Audytorem Systemów Jakości i Systemów Ochrony Środowiska. Całe moje życie zawodowe szukałem alternatywy dla jałowego, bezmyślnego bytowania w tym kraju (bo egzystencję w PRL-u i przez pierwsze 25 lat po tzw. „u
rynkowieniu”trudno było nazwać Życiem). Wreszcie dzięki internetowi w 2011 roku uzyskałem dostęp alternatywnych źródeł wiedzy. Początkowo usiłowałem zaistnieć w internecie podejmując mnóstwo chaotycznych działań które z powodu mojej naiwności i kompletnego braku znajomości tego medium doprowadziły do zainwestowania przeze mnie wszystkich pieniędzy w złodziejskiej spółce „Profit Clicking” w której straciłem 1.500.000 zł. Rozpaczliwie szukając wyjścia z tej sytuacji nadziałem się na następną „minę” w postaci tzw. Para Banków które doprowadziły do mojego bankructwa. W 2014 roku, ścigany przez kilkunastu komorników sądowych złożyłem do sądu wniosek o orzeczenie „Upadłości Konsumenckiej”. W Grudniu 2015 roku uzyskałem prawomocny wyrok o mojej upadłości i otrzymałam dwuletni plan spłaty części zadłużenia. Od tej pory zacząłem intensywnie uczyć się komu można zaufać w internecie i jakie sposoby zarabiania przez internet są wiarygodne. W wyniku czego zacząłem pisać bloga o „alternatywnym życiu. Mój blog to „Jak Żyć Dostatnio i Szczęśliwie” z podtytułem „Szczęście Sterowane Kwantowo”. Ten podtytuł powstał wskutek mojej fascynacji teorią kształtowania swojego życia za pomocą metody kwantowej zwanej „kwantowym dwupunktem”. Blog znajduje się pod adresem https://jakzyc.com.pl. Postanowiłem też aby resztę życia pomagać innym ludziom, w szczególności dzieciakom które takiej pomocy potrzebują. Tym działaniom podporządkowałem wszystkie moje obecne przedsięwzięcia internetowe.

Czy ty też należysz do tej elitarnej grupy każdego społeczeństwa która dąży do "Oświecenia" aby Żyć Świadomie i nie dać się manipulować Światowym Animatorom?....................
Na imię mam Ryszard. Jestem 70-letnim facetem z południowej Polski, który zarabia na życie przez Internet. Uważam się za jednego z najszczęśliwszych ludzi na Ziemi.

Nie wygrałem na loterii, nie jeżdżę fantazyjnymi samochodami, ani nie jestem super sławny. Mam piękną żonę, Trójkę dorosłych dzieci, sześcioro wspaniałych wnucząt , kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, a moja praca, pozwala mi spędzać większość czasu z

OD DWÓCH LAT MAM SWOJĄ MISJĘ

Moją Misją jest stworzenie i funkcjonowanie ośrodka kompleksowej rehabilitacji fizycznej i psychicznej dzieci – ofiar wojen, tzw. chorób cywilizacyjnych lub ofiar zwyrodniałych dorosłych. Wymaga to ogromnych środków inwestycyjnych, czego mam świadomość i zabiegam o nie nieustannie.

DLACZEGO BLOG?

Blog to Najlepsze Narzędzie Komunikacji między ludźmi. Szczególnie w moim wypadku! Prawa ręka porażona udarem mózgu – Lewa strzaskana na 6 kawałków przez samochód. Trudno w tej sytuacji operować na Smartfonie, a na blogu Wszystko jest Możliwe. Powoli do wyznaczonego celu!

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.