O…CZYLI JA I MOJA MISJA

PODZIEL SIĘ ZE SWOIMI ZNAJOMYMI W MEDIACH…

KIM JESTEM, GDZIE MIESZKAM I CO ZAMIERZAM…

Od 1986 roku mieszkam w pod bocheńskiej, malowniczej wsi Chełm, tutaj dorastały moje dzieci, tutaj po pracy odpoczywałem kontemplując wspaniałość natury.

MOJA HISTORIA

Jestem emerytowanym Inżynierem Mechanikiem i Certyfikowanym Audytorem Systemów Jakości i Systemów Ochrony Środowiska. Całe moje życie zawodowe szukałem alternatywy dla jałowego, bezmyślnego bytowania w tym kraju (bo egzystencję w PRL-u i przez pierwsze 25 lat po tzw. „urynkowieniu”trudno było nazwać Życiem). Wreszcie dzięki internetowi w 2011 roku uzyskałem dostęp alternatywnych źródeł wiedzy. Początkowo usiłowałem zaistnieć w internecie podejmując mnóstwo chaotycznych działań które z powodu mojej naiwności i kompletnego braku znajomości tego medium doprowadziły do zainwestowania przeze mnie wszystkich pieniędzy w złodziejskiej spółce „Profit Clicking” w której straciłem 1.500.000 zł. Rozpaczliwie szukając wyjścia z tej sytuacji nadziałem się na następną „minę” w postaci tzw. Para Banków które doprowadziły do mojego bankructwa. W 2014 roku, ścigany przez kilkunastu komorników sądowych złożyłem do sądu wniosek o orzeczenie „Upadłości Konsumenckiej”. W Grudniu 2015 roku uzyskałem prawomocny wyrok o mojej upadłości i otrzymałam dwuletni plan spłaty części zadłużenia. Od tej pory zacząłem intensywnie uczyć się komu można zaufać w internecie i jakie sposoby zarabiania przez internet są wiarygodne. W wyniku czego zacząłem pisać bloga o „alternatywnym życiu. Mój blog to „Jak Żyć Dostatnio i Szczęśliwie” z podtytułem „Szczęście Sterowane Kwantowo”. Ten podtytuł powstał wskutek mojej fascynacji teorią kształtowania swojego życia za pomocą metody kwantowej zwanej „kwantowym dwupunktem”. Blog znajduje się pod adresem https://jakzyc.com.pl. Postanowiłem też aby resztę życia pomagać innym ludziom, w szczególności dzieciakom które takiej pomocy potrzebują. Tym działaniom podporządkowałem wszystkie moje obecne przedsięwzięcia internetowe.

Na imię mam Ryszard. Jestem 70-letnim facetem z południowej Polski, który zarabia na życie przez Internet. Uważam się za jednego z najszczęśliwszych ludzi na Ziemi.

Nie wygrałem na loterii, nie jeżdżę fantazyjnymi samochodami, ani nie jestem super sławny. Mam piękną żonę, Trójkę dorosłych dzieci, sześcioro wspaniałych wnucząt , kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, a moja praca, pozwala mi spędzać większość czasu z nimi.

OD KILKU LAT MAM SWOJĄ MISJĘ

Moją Misją jest stworzenie i funkcjonowanie ośrodka kompleksowej rehabilitacji fizycznej i psychicznej dzieci – ofiar wojen, tzw. chorób cywilizacyjnych lub ofiar zwyrodniałych dorosłych. Wymaga to ogromnych środków inwestycyjnych, czego mam świadomość i zabiegam o nie nieustannie.

DLACZEGO BLOG?

Blog to Najlepsze Narzędzie Komunikacji między ludźmi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.