Czy Każdy Polak Wie jak funcjonuje Dzisiejszy Sytem Ochrony Zdrowia? Jeśli myślisz że „Nie” podziel się tym postem z jak największą ilością znajomych! Część Druga – „Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: 

System ten pod pokrywką Prospołecznej, Przyjaznej Pacjentowi Instytucji jest bezduszną, odhumanizowaną, nastawioną na maksymalny drenaż portfeli zrozpaczonych, trawionych tzw. „cywilizacyjnymi chorobami” „pacjentów – konsumentów”. A oto CENTRUM ZARZĄDZANIA:

Działa mniej więcej tak: 

  • Tworzymy pseudo naukowy wykaz tzw. chorób trawiących społeczeństwa oraz charakterystycznych objawów,
  • Tworzymy kolejny pseudonaukowy wykaz leków zmuszających organizm do zmiany objawów,

  • Tworzymy kolejny pseudonaukowy wykaz procedur medycznych (bez względu na ich skuteczność),

 

  • Zapewniamy odpowiednio drogie wyposażenie diagnostyczne, zabiegowe i podtrzymujące życie,
  • Tworzymy system dystrybucji wszelkich tzw. usług medycznych (narodowe fundusze dla biedaków i prywatne służby medyczne dla bogaczy),
  • kształcimy kadry bezrefleksyjnych lekarzy – sprzedawców usług medycznych przekonanych o swoim posłannictwie ( co nie przeszkadza im funkcjonować w trybie urzędniczym czyli od godziny do godziny, gromadząc jak najwięcej kontraktów na godzinową pracę) – gdzie ci dawni lekarze zrywający się w nocy, podczas śnieżnej zawiei i brodzący w głębokim śniegu aby pomóc choremu?

I to już wszystko. Resztę załatwi intensywny lobbing lub sowite łapówki dla polityków aby pieniądze wędrowały za klientem – pacjentem. Z bogatymi nie ma tych problemów, oni i tak zapłacą za wszystko żywą gotówką!

Ten „Nieludzki System” to tylko cześć „Nierzeczywistej Rzeczywistości” budowanej od wielu wieków przez członków „Corona Temple” tworzących elitarny klub „Finansowych Faronów” o czym więcej piszę Tutaj!

Jeśli Chcesz wiedzieć na bieżąco co dzieje się w alternatywnej sieci zostaw swoje dane a otrzymasz za darmo książkę
„Mircea Ighisan George – Metoda dwupunktowa dla każdego”:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.