Czy Każdy Polak Zna się na Medycynie? Jeśli tak myślisz podziel się tym postem z jak największą ilością znajomych! Część Pierwsza Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA:

To pozornie naiwne pytanie dotyczy naprawdę problemu  znacznie poważniejszego, czyli na ile nasze decyzje dotyczące naszego zdrowia, są jeszcze suwerenne i racjonalne! 
Dlaczego tak trudno podjąć decyzję?
W czasach coraz to nowych technologii, powszechnie stosowanych przez wszechobecne media, nagminnie ulegamy złudzeniu że nadal myślimy i podejmujemy ważne decyzje dotyczące naszego zdrowia suwerennie i racjonalnie.
Nic bardziej mylnego!
kryptoreklama
Kryptoreklama w mediach powinna być traktowana tak jak puszczenie bąka w towarzystwie. Jeśli dane medium za bardzo zaczyna śmierdzieć – odsuwamy się od niego na bezpieczną odległość. Nie jest ono już dalej godne zaufania, niezbędnego do pełnienia roli opiniotwórczej.
Wszelkie działania mediów stosujących globalnie reklamy podprogowe, kształtują nasze przekonania w oparciu o tzw. „fałszywe flagi”, czyli specjalnie spreparowane fałszywe wiadomości które tworzą w umysłach zwykłych ludzi, pożądane przez  te media „Nierzeczywiste Obrazy Świata”.
Oczywiście media nie robią tego bezinteresownie, lecz w ten sposób realizują strategie „depopulacji społeczeństw”  oraz „globalizacji zysków” ,forsowaną przez zarządzającą i finansującą te media grupę „finansowych faraonów” w których rękach jest obecnie 98% światowego kapitału
To oni właśnie, rekami i umysłami swoich „sługusów” przekształcili „medycynę humanitarną”,  jaką była od zarania dziejów ludzkości , w „konsumpcyjną, niehumanitarną medycynę handlowania usługami medycznymi”.
stp eutanazji
Konsumpcyjne Prozyskowe Procedury „Walki z Nowotworami” są nie tylko mało skuteczne ale Skazują Chorych na Piekło trwałych uszkodzeń wielonarządowych i związane z tym Nieludzkie Cierpienie.
Pomijając oczywiście całą medycynę pourazową której wartości nie udało się im zniszczyć. Ale i do niej, coraz częściej wkracza kryterium zamożności pacjenta. To dobrze nie wróży  na przyszłość.
Ale są też pozytywne zmiany. Coraz więcej ludzi zwraca się ku naturalnym, zgodnym z naszym cyklem biologicznym sterowaniu własnym zdrowiem.
Taka postawa pozwala się uniezależnić od nastawionej materialistycznie, medycyny klasycznej i spowodować że nasze decyzje będą w pełni suwerenne i racjonalne!
Zastanów się wiec czy możesz w pełni zaufać dzisiejszym lekarzom – sprzedawcom usług medycznych i podejmij własną, suwerenną i racjonalną decyzję o samodzielnym zarządzaniu swoim zdrowiem!
Jeśli Chcesz wiedzieć na bieżąco co dzieje się w alternatywnej sieci zostaw swoje dane a otrzymasz za darmo książkę „Mircea Ighisan George – Metoda dwupunktowa dla każdego”:
Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez Ryszard Herdan w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Tagged , , , , , , , , ,

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.