Czy Wiesz Człowieku – Zwykły Obywatelu że Jesteś od Urodzenia Zwykłym Skazańcem? – „Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Ta  bolesna, ale niestety prawdziwa konkluzja, wynikająca z poprzednich rozważań o tzw. „Służbie Zdrowia”, wynika prosto ze światowych statystyk umieralności. Otóż te odczłowieczone kreatury, które są właścicielami największych światowych fortun, świadomie, w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku uknuły tzw. „teorię depopulacji społeczeństw”, którą systematycznie wdrażają już od ponad 50 Lat, doprowadzając do długiej i bolesnej i rozłożonej na kilkadziesiąt lat śmierci milionów mieszkańców Naszej Planety!!!!

A przecież do narzędzi depopulacji, oprócz tzw. „rockefelerowskiej służby zdrowia”, należą słynne „chemtrails”, tzw. „szczepionki ochronne”, system HAARP, Eugenika, czy też powszechne wprowadzenie na całym świecie organizacji pracy w niehumanitarnych z natury „Korporacji” w rodzaju „Monsanto”, czy niemieckiej „IG Farben„.

Pomijając wielkie hekatomby narodowe jak II Wojna Światowa w której to Polacy, a nie Żydzi jak się powszechnie podaje, stracili 6.000.000  swoich najbliższych, na świecie umierają codziennie miliony ludzi.

W samych Stanach Zjednoczonych, od czasu legalizacji aborcji w 1973 r., 57 762 169 – nienarodzonych dzieci straciło życie wskutek aborcji. A przecież to tylko jeden aspekt życia.

Te bogate kanalie stworzyły dwie medycyny. Jedna dla bogaczy, w której nie stosuje się żadnych leków chemicznych, nie nazywa się schorzeń po imieniu żeby nie powodować traumy u pacjentów, ponieważ taka trauma zabija więcej pacjentów niż same choroby, stosowana diagnostyka jest wyłącznie nieinwazyjna itd. 

I druga medycyna dla tzw. „karaluchów”, bo tym mianem ochrzcili zwykłych obywateli świata. Tu niepodzielnie panuje pieniądz. Najdroższe leki, niedostępne dla całych populacji, pacjent nie jest broń boże oszczędzany, traktuje się go jak piąte koło u wozu, ma tylko dostarczać pieniądze za najdroższe procedury medyczne, najdroższa i bardzo inwazyjna diagnostyka, i na dodatek ma prawo znać całą prawdę o schorzeniu, niech się załamie i szybciej umrze, to przecież jest celem tej pożal się boże” medycyny”. Jakie są efekty działania tej medycyny powszecnie zwanej „Rockefelerowską”?

Otóż jak podaje oficjalnie DR Rath Helth Foundation według światowych statystyk, w 2013 r. odnotowano 6,5 miliona zgonów spowodowanych udarem mózgu. Oznacza to, że co roku, z powodu udarów umiera więcej ludzi, niż z powodu AIDS, gruźlicy i malarii razem wziętych. Obecnie po 5 latach ilość ta katastrofalnie się powiększyła i obecnie umiera więcej ludzi na zawał lub udar niż na wszystkie choroby nowotworowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.