Czy Wiesz że Udar Mózgu Stał się Killerem Nr 1 w Polsce?


Umiera Na Niego Więcej Osób Niż na Zawał Serca Killera Nr 2!

Zaś Obydwaj Killerzy Zabierają z Tej Ziemi Więcej Coraz Młodszych

Nieszczęśników, Więcej Niż Wszystkie Choroby Nowotworowe!!!

ABY OCALIĆ ŻYCIE TEN ZAKAZANY I ZAPOMNIANY

LEK CZYLI STROFANTYNĘ MUSISZ MIEĆ ZAWSZE PRZY

SOBIE!!!

Co więc robić aby ci bezwzględni kilerzy nie odebrali ci życia, lub w najlepszym wypadku nie uczynili cię do końca życia kaleką, zdaną na łaskę lub niełaskę innych ludzi? Otóż wyjście jest proste:

PO PIERWSZE: MIEJ ZAWSZE PRZY SOBIE TEN ZAKAZANY I ZAPOMNIANY LEK  – STROFANTYNĘ.

WARIANT 1   Wariant 2   WARIANT 3  wszystkie są równie dobre bo to jest ten sam lek!!! 

PO DRUGIE: NIE POZWÓL BY FAŁSZYWE PROCEDURY MEDYCZNE W PIERWSZYCH MINUTACH ZAWAŁU LUB UDARU ZABIŁY CIĘ LUB UCZYNIŁY KALEKĄ DO KOŃCA ŻYCIA!Dlatego podaję co należy robić w pierwszych minutach zawału lub udaru:PIERWSZA POMOC W PRZYPADKU ZAWAŁU:
UWAGA: Pod żadnym pozorem nie należy zawałowca przenosić czy transportować aż do chwili ustabilizowania stanu chorego, w celu stabilizacji podać 6 kropel strofantyny aby odkwasić zaatakowaną tkankę, zmniejszyć ciśnienie krwi i rozszerzyć naczynia krwionośne. Proces stabilizacji trwa około minuty przerywane jest wówczas postępowanie zawału! Zazwyczaj dochodzi też wkrótce do poprawy samopoczucia. Jeśli 6 kropel nie zadziała wystarczająco powtórzyć dawkę i tak aż do 25 kropli. Wtedy na pewno nastąpi stabilizacja chorego i możliwość jego transportu do szpitala. UWAGA: o podaniu strofantyny koniecznie poinformować obsługę karetki aby nie wstrzykiwali strofantyny co czasem się zdarza.PIERWSZA POMOC PRZY WYLEWIE KRWI DO MÓZGU: 

UWAGA: Pod żadnym pozorem nie należy zawałowca przenosić czy transportować aż do chwili ustabilizowania stanu chorego, ponieważ w czasie transportu od wstrząsów na drodze popękają naczynia krwionośne w mózgu. W celu stabilizacji podać 6 kropel strofantyny aby odkwasić zaatakowaną tkankę, zmniejszyć ciśnienie krwi i rozszerzyć naczynia krwionośne. Potem postępować dokładnie wg instrukcji która jest podana TUTAJPIERWSZA POMOC PRZY UDARZE NIEDOKRWIENNYM:

UWAGA: Pod żadnym pozorem nie należy zawałowca przenosić czy transportować aż do chwili ustabilizowania stanu chorego, ponieważ w czasie transportu od wstrząsów na drodze popękają naczynia krwionośne w mózgu. W celu stabilizacji podać 6 kropel strofantyny aby odkwasić zaatakowaną tkankę, zmniejszyć ciśnienie krwi i rozszerzyć naczynia krwionośne. Potem postępować jak przy zawale. Strofantyna rozkurczy naczynia i nie dopuści do obumierania tkanki mózgowej.
Dla tych których interesuje pogłębienie wiedzy na temat prawdziwych przyczyn zawałów i udarów, podaję źródła takiej wiedzy:

https://www.starthere.pl/zawal-serca-udar/

http://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/2014/maj/prawdziwe-przyczyny-chorob-serca.html

http://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/2013/listopad/niewinny-lek-kazdego-uchroni-przed-zawalem..html

http://centrummedycynynaturalnej.home.pl/czytaj/strofantyna/

https://wiedza.cc/pierwsza-pomoc-przy-wylewie-igla.html

„Wszyscy wiedzą, że los chorego rozstrzyga się w ciągu pierwszych 30

minut od wystąpienia zawału lub objawów udaru.

Podana wtedy Strofantyna jest środkiem nagle odkwaszającym komórki.

Nie jest ona wytworem chemii – jest znanym od dawna produktem

naturalnym. Postępowanie zawału lub udaru zostaje przerwane.” lecz…..

„Procedury medyczne stosowane przez oddziały ratunkowe zupełnie tego nie uwzględniają. Przekonałem się o tym w 2004 roku, kiedy to doznałem udaru niedokrwiennego mózgu. Procedury są wręcz absurdalne. Przy zawale każą kaszleć, podają aspirynę aby rozrzedzić krew, przy udarze dają kroplówki z lekami przeciwkrzepliwymi itp. nonsensy. Przeleżałem na Oddziale Ratunkowym ponad 6 godzin, zanim przyjęto mnie na oddział szpitalny, kiedy wszystkie uszkodzenia w moim mózgu w pełni się utrwaliły. Mimo wieloletniej rehabilitacji nigdy już nie wróciłem do stanu przed udarem” Ryszard Herdan – właściciel tego bloga

„Dlatego Jedynym Ratunkiem Przed Przyjazdem Karetki Jest ten Lek!

Noś Go Zawsze Przy Sobie!!!


Jeśli chcesz otrzymywać Newsletter z Aktualnościami Medycyny Holistycznej zostaw Swoje Dane


                                                         czy                                                 

MEDYCYNĘ WYBIERASZ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.