Dlaczego Tylko Nieliczni Właściciele Sklepów Internetowych, Stron Lub Blogów Potrafią Zdobywać Klientów W Internecie I Sprzedawać Na Masową Skalę, Gdy Inni Ledwie Zarabiają Na ZUS ?

1. Wstęp
Witaj, z tej strony Ryszard Herdan, jestem właścicielem i administratorem bloga “Jak Żyć Dostatnio i Szczęśliwie czyli Szczęście Sterowane Kwantowo” https://jakzyc.com.pl i na tym fanpagu staram się pomagać ludziom którzy chcą zacząć zarabiać w internecie. To alternatywne, do zwykłej pracy zarabianie, niesie wiele podstawowych pytań jak sprzedawać własne, czy też obce produkty. Większość ludzi, pomimo że codziennie dokonują wielu zakupów i mniej więcej znają proces sprzedaży, kiedy zaczynają sami sprzedawać popełniają setki błędów, bo nie znają aktualnych strategii specyficznych dla internetowej sprzedaży. Te proste błędy pozbawiają właścicieli internetowych firm wszystkich zysków. Zadają na forach internetowych mnóstwo pytań tzw internetowym ”Guru” i zamiast konkretnych odpowiedzi otrzymują ogólniki które niczego nie wyjaśniają. Jeżeli, którykolwiek z tych problemów dotyczy Ciebie:
– nie potrafisz zdobywać klientów przez Internet;
– nie wiesz jak zwiększyć ruch na sklepie internetowy;
– potencjalni klienci obserwują, ale nie kupują;
– obserwujesz osoby, które chwalą się na Facebooku dużymi zarobkami. Ty robisz to samo i nie zarabiasz złamanej złotówki.
to dobijmy targu. Ty poświęcisz około 15 minut na przeczytanie tego posta, a ja w tym czasie dam Ci rozwiązanie większości Twoich problemów w postaci darmowej książki “Kod Internetowej Sprzedaży” http://v2.getall.pl/pp/v1/2/?pid=1238. Umowa stoi? Cieszę się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.