„I SŁOWO STAŁO SIĘ CIAŁEM WZOREM NARODU POLSKIEGO”

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Po raz kolejny, po wyborach w POLSCE, tym razem społeczeństwo amerykańskie powiedziało NIE, w trakcie wyborów,  instrumentalnemu traktowaniu przez ogarnięte żadzą władzy i bogactwa elity polityczne i finansowe, odsuwając je zdecydowanie od TEJ władzy.

Siła sprawcza woli narodu po raz kolejny została udowodniona, kiedy 45 prezydent USA Donald TRUMP ogłosił to całemu swiatu, po swoim zaprzysiężeniu. Czy to już koniec wszelkich niegodziwości jak prawna ochrona NAJPOTWORNIEJSZEGO TRUCICIELALUDZI firmy MONSANTO?

czy NAJWIĘKSZYCH PRZEKUPNIÓW ŚWIATA czyli para CLNTONÓW, którzy to wykorzystując jako przykrywkę swej działalności swoją fundację, wykorzystując uprawnienia jako Sekretarza Stanu pani Clinton, sprzedawali za milionowe łapówki wszystkie prawa i swobody obywateli, handlując pozwoleniami na wszelkie niegodziwości, od broni atomowej po naruszenie ochrony środowiska,

za co firmy i rządy państw rewanżowały się milionowymi gratyfikacjami, za jego niezwykle atrakcyjne wykłady, zapewne o tym jak zmusił MONICĘ LEVINSKY do zrobienia mu loda. Ci pseudo ludzie są tak odrażający że kiedy o nich piszę ogarniają mnie mdłości.

I chwała obywatelom USA że wreszcie odsunęli ich od władzy.

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.