„JEST COOL” czyli POLACY TAŃCZĄ NA GRUZACH RZECZPOSPOLITEJ swój „WIERNOPODDAŃCZY, CHOCHOLI TANIEC”

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

„Zdrajcą jest nie tylko ten, kto odsłania tajemnice wrogom ojczyzny, lecz także ten, który podczas pełnienia funkcji publicznych, świadomie nie podejmuje niezbędnych kroków w celu poprawy warunków życia ludziom, którymi współrządzi” – Tukidydes (460-398 p.n.e.)

Dzisiaj właśnie media doniosły o wręcz„ASTRONOMICZNYM MAJĄTKU” córki pierwszego, kontraktowego jak mówiono, a z proweniencji bolszewickiego „prezydenta”. Siadłem więc i zadumałem się nad losem Rzeczpospolitej! Smutne to, lecz prawdziwe, że wszystko toczy się zgodnie z wykładnią „45 zasad zniewolenia Polaków” Jakuba Bermana, z lat pięćdziesiątych  ubiegłego wieku, a głupota i naiwność Polaków w ich wyborach jest porażająca.

Co prawda, ja sam wiele razy przez te 30 lat dawałem się wpuszczać w te „mainstreamowe” maliny, ale to co się dzieje po tragicznej i absurdalnej, ale przecież zupełnie przypadkowej, śmierci Prezydenta Gdańska, to już zakrawa na farsę.

Na dużej scenie, na której występowały poza Prezydentem mniej lub bardziej prominentne osoby w ogóle nie widać ochroniarzy, szaleniec biega sobie
z nożem w ręce kilka minut – żadnej reakcji służb, Podbiega do Prezydenta rażąc go kilka razy – żadnej reakcji służb.


Szaleniec wyrywa mikrofon dziennikarzowi, przedstawia się i w euforii ogłasza że to on jest ofiarą – nadal żadnej reakcji służb. Bezmyślny, oszołomiony tłum smartfonami filmuje ten tragiczny i absurdalny spektakl – nadal żadnej reakcji służb.

Dopiero gdy ten pomyleniec wychodzi spokojnie i zostaje zatrzymany przez policjantów na zewnątrz, zaczyna się właściwe działanie. Toż to sceny jak z jakiejś farsy.

Na oczach tłumu, w obecności pracowników firmy ochroniarskiej i obstawy policyjnej wielokrotny recydywista, w dodatku oceniony przez służby więzienne jako chory psychicznie, dokonuje morderstwa na oczach filmującego go tłumu. Istne OPARY ABSURDU.


A WIĘC JAK TO SIĘ STAŁO, KTO WINIEN? NIKT! PO PROSTU STAŁO SIĘ JAK PISAŁ  POLICJANT W PRL – „Z POWODU NIE MANIA PRZEPISÓW”  SIC!!!!


IŚCIE ORWELOWSKA RZECZYWISTOŚĆ- NARÓD KOMPLETNIE ZNIEWOLONY I POZBAWIONY INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO


MIAŁEM NIEODPARTE WRAŻENIE, ŻE GDYBY W POBLIŻU PRZEJECHAŁ SAMOCHÓD OGŁASZAJĄCY PRZECENY W NAJBLIŻSZYM CENTRUM HANDLOWYM, TO WSZYSCY RZUCILI BY SIĘ, ODCZAROWANI Z BEZRUCHU, NA KOLEJNĄ WYPRZEDAŻ


NARÓD BARDZO EMOCJONALNY, ALE CAŁKOWICIE SPACYFIKOWANY INTELEKTUALNIE


A JAK DO TEGO DOSZŁO? SPÓJRZMY WSTECZ JAK TO SIĘ ZACZĘŁO, ŻE POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL!


Po roku 1989, kiedy ten niesławny „prezydent” ze swoim bolszewickim szefem służb specjalnych, wdrażali w Polsce „swój własny kapitalizm?”, kiedy jak grzyby po deszczu powstawały „firmy krzaki” sterowane przez wszechobecne służby specjalne, obywatele uwiedzeni szyderczymi reklamami wykupywali cały zachodni złom chcąc błyskawicznie się wzbogacić, zaczął się ten „UPIORNY POLSKI PLĄS”, który trwa do dzisiaj.

I POLACY NADAL TAŃCZĄ…..JEST COOL….

A kiedy w 1990 roku ten makiawelistyczny, czerwony pająk zdecydował się usunąć się w cień, Polacy, pląsając w upiornym tańcu,  wybrali „Światowego Idola”, BŁAZNA, NIEUKA I CHOROBLIWEGO MEGALOMANA na POLSKIEGO prezydenta.  

Wtedy organizowano w urzędach centralnych przechowalnie dla „biednych czerwonych” czekających na swoją kolej w uwłaszczeniu się na majątku narodowym, a na ulicach odbywały się „strzelanki” pomiędzy różnej maści bandziorów,  bezkarnych, bo wykorzystywanych do  brudnych interesów w.w. „służb”, a nieliczni obywatele starający się temu przeciwdziałać umierali na ulicy lub znikali bez śladu.

Gigantyczna Afera FOZ, pierwsza z wielu afer w których transferowano majątek narodowy na wschód i zachód, a prezydent nerwowo niszczył dowody na współpracę z SB.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

W 1995 wciąż pląsając wybrali kolejnego „wspaniałego prezydenta”. Tym razem w pląsie pomylili nogi i wrócili do starego wzorca, był więc znowu chłopiec na posyłki z młodzieżowej PZPR, późniejszy „czerwony książę”, „przyjaciel Jelcyna” z którym po nieco zbyt hojnej libacji, pląsaliuciesznie po publicznej scenie, drwiąc sobie z mało rozgarniętego, książęcego suwerena. Za jego to kadencji wyrastają miliardowe fortuny kolesi

Wszytko działo się jak w PRL. Jak w kabaretowych tekstach „Wybierali kogo chcieli a wybrali kogo trza”. Więc Prezydent załapał się na drugą kadencję, podczas której z namaszczeniem wprowadził Polskę do „UNII EUROPEJSKIEJ”, wspaniałej organizacji powstałej na skutek manipulacji ŚWIATOWEJ MASONERII na ruinach III RZESZY, a naprawdę będącą jej kontynuacją, animowaną przez tych samych ludzi, którzy tworzyli III rzeszę i w imieniu których Niemcy rozpoczęły II Wojnę Światową.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

Oszołomieni korzyściami z uczestniczenia w Układzie z Szengen, w 2005 roku, w pozornym odruchu rozsądku, połowa wybrała w wyborach Prawicowego Prezydenta, a druga połowa głosowała na PO co zaowocowało nominacją jej liberalnego kandydata na Premiera. Prezydent miał swoje plany, a Premier swoje. Wydawało się że w końcu dążymy do normalności. Ale działania wewnętrzne Prezydenta je (próby rozliczenia rodzimych aferzystów) i jego zewnętrzne wizyty państwowe, w których budował porozumienie państw tzw. międzymorza i przeciwstawiał się imperialnej polityce Rosji (Gruzja, Ukraina) wywołały gwałtowny sprzeciw zarówno Wschodu jak i Zachodu. Skutkiem czego była „Katastrofa Smoleńska” której do dzisiaj nie wyjaśniono, choć wiele faktów wskazuje że był to Zamach.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

A kiedy w 2011 roku trzeba było wybrać następcę tragicznie zmarłego Prezydenta, Polacy w tanecznym podskoku wybrali tym razem  przedstawiciela „liberałów”.  Nie bacząc na ” Umowy Magdalenki”, na niemieckie i rosyjskie źródła finansowania całej tej niesławnej formacji post solidarnościowej, na to co już mieli „za uszami”, na wyniki śledztwa dotyczącego „Afery Hazardowej”, na sfraternizowane zachowania wobec  przedstawicieli władz państwowych Rosji którym bez słowa sprzeciwu oddali „Śledztwo Katyńskie” nie bacząc na „Umowy Międzynarodowe”, Polacy zapragnęli po prostu liberalnej polityki zapomniawszy skutki tzw. „Reformy Balcerowicza”, agenta zachodu mającego zamienić nowo powstałą Rzeczpospolitą w ekonomiczną kolonię”, co zresztą udało mu się znakomicie. A dalej było to co musiało nastąpić. „Liberałowie” złamali wszystkie swoje obietnice wyborcze, afera goniła aferę, społeczeństwo nie miało żadnego znaczenia, wszak „Rynek miał według nich regulować wszystko”. Premier cynicznie przyznawał że „bardziej kręcą go Mecze Futbolowe niż Polityka”, przezornie, będąc pupilem niemieckiego rządu, załatwiał sobie ciepłą, eksponowaną i wysoko płatną posadkę unijną. I tak mniej więcej było do 2015 roku. Roku kolejnych wyborów.

PUPIL NIEMIECKI LĄDUJE NA 4 ŁAPY……

POLSKA POŚMIEWISKIEM EUROPY – ŻADEN INNY NARÓD NIE WYBIERAŁ SAMYCH ZDRAJCÓW NA NAJWYŻSZE URZĘDY!!!

CZY POLACY WCIĄŻ TAŃCZĄ…..I JEST COOL?

W 2015 roku kiedy wydawało się że „Polski Taniec” powoli ustaje bowiem Polacy postawili na „Prawicowego Prezydenta”. Chyba Tak! Ale radość jest krótka. Po intensywnych 2 latach wielu reform społecznych z nową Panią Premier, zaczyna się coś niepokojącego! Nowy Premier – nowe porządki! Jakieś dziwne umowy z Izraelem??? Dziwny typ rodzaju Naszego Dyzmy stale u boku Prezesa??? Wszyscy wraz z Prezydentem zaczynają występować w żydowskich myckach??? Żydowskie Święta Oficjalnymi Świętami w POLSCE? To już graniczy z „Nowym Absurdem”. To przecież powrót do skompromitowanego „Projektu Polin czyli budowania w Polsce Judeo Polonii” jako kolejnego aktu dokonującego się od 1200 lat „Holocaustu Słowian”?

TAK POLACY WCIĄŻ TAŃCZĄ…..I JEST COOL?

1200 lat temu „Agresywne Święte Cesarstwo Rzymskie” WYDAŁO WYROK ŚMIERCI na Najzdrowszą, NAJMĄDRZEJSZĄ i Najczystszą Grupę Narodowościową Świata. Mmając w pamięci co najmniej dwa podboje swojego terytorium przez Słowian i mając już duże wpływy na ówczesnych terytoriach graniczących ze średniowiecznym Państwem Polskim , zapoczątkowało od niego holocaust Słowian implantując ówczesnym Lechitom, czy jak ich tam dalej zwano, obcą „fałszywą Judejsko-Chrześcijańską Religwykorzystując do tego zdrajcę i renegata, czeskiego Bolesława I Okrutnego, Ojca Dobrawy Żony Mieszka I, i pod pretekstem zniszczone zostały wszelkie materialne świadectwa ich wielowiekowej historii (niewidome jest do dzisiaj czy jakieś dokumenty znajdują się w Archiwum Watykańskim). Ten holokaust trwa do dzisiaj. Przez 1200 lat, gdzie sama implantacja trwała 500 lat tak silny był opór naszych przodków, nie udało się zniszczyć naszego narodupomimo wielkiego wysiłku pogrobowców Świętego Cesarstwa Rzymskiego w postaci Cesarstwa Austro-Węgier, powstałych zaledwie 200 lat temu Niemiec Bismarcka, czy kompletnie zniemczonej Rosji Carskiej.

Naród na którym dokonano historycznej i religijnej lobotomii,pozbawiając go co najmniej 10000 lat prawdziwej historii a pozostałe 1200 lat skutecznie zakłamując, naród żyjący w religijnej schizofrenii obcej sobie mentalnie i strukturalnie, nakazującej mu absurdalnie .iłować nieprzyjacioły swoje” wbrew historycznej i narodowej racji, bo nasyłano mu przez te 1200 lat niezliczonych szpiegów, agentów i renegatów ten naród przetrwał dzięki z pietyzmem przechowywanemu przez inteligencję „ETOSU RODZINY I OJCZYZNY”.

I oto dwudziesty wiek gwałtownie przyśpieszył jego intelektualne unicestwienie. Dwie Światowe Wojny i Jeden Międzynarodowy Agent w dwudziestoleciu międzywojennym dokonali dzieła zniszczenia Inteligencji. A przypieczętowały ten fakt lata PRL-u. Stworzyły „Nowy Wzór Inteligenta” bez żadnego etosu, z dyplomem sankcjonującym jego formalną przynależność do inteligencji ale bez intelektualnych atrybutów- narzędzi tego stanu. Był to zatem idealny półprodukt dla przekształcenia go w bezideowego, łaknącego nieznośnej łatwości życia, klienta-konsumenta jaki obecnie króluje w Polsce. Nie twierdzę że wszyscy Polacy są tacy, ale taka jest większość. A to przecież wymarzony przez globalistów wzór obywatela.


A więc dokonało się! To czego nie udało się zrobić „Starym Tyranom”, Okupantom i Obcej Religii, udało się w niecałe 30 lat, dzięki nowej technologii i grupie post solidarnościowych renegatów, podstawianych regularnie przez Mafijno – Oligarchiczną Rosję i Fundamentalistyczną Unię – IV Rzeszę.

Emocjonalny, bezideowy i bezwolny tłum i pusta, działająca ściśle według „Protokołów Bermana” administracyjna struktura zatrudniająca setki tysięcy urzędników, którzy działają jak w korporacji której jedynym celem jest utrzymanie swojej siatki etatów i dla których obywatel jest tylko kłopotliwym balastem. To gruzy „Wielkiej Niegdyś Rzeczpospolitej”, teraz ekonomiczno-rabunkowe Eldorado w którym cały świat uskutecznia swoje brudne deale.


POLACY – WAKE UP – CZAS NA ODRODZENIE!!! 

Tagged , , , ,

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: