Krótka ale Bardzo Wymowna Charakterystyka Ubezpieczyciela o Nazwie “Warta” Czyli Prawdziwe Horrendum!!! –

„Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie, tworząc dla siebie system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny , który gloryfikuje to”. –Frederic Bastiat.

Zanim przeczytacie ten tekst uważnie przeanalizujcie cytat  z ryciny który jest do niego “MOTTEM”.

Nie pierwszy raz czuję się zmuszony do przyznania “Polskim Firmom Ubezpieczeniowym”, tym razem “Warcie”, jednoznacznego i zaszczytnego tytułu “Wybitny Złodziej”!

Skłaniają mnie do tego dwie przesłanki:

Wczoraj zakończyłem prawie dwuletni bój o odszkodowanie za zmasakrowaną uderzeniem samochodu, przez nieodpowiedzialną pannę, bez prawa jazdy, której epilog skłonił mnie do przestudiowania opinii o tym “wspaniałym , długoletnim, polskim ubezpieczycielu”,

  1. Zdumienie jakiego doznałem studiując ten niezwykle interesujący wątek.

Wyniki Przedstawiam poniżej:

Aby jaśniej przedstawić rozbieżność pomiędzy werbalnie formułowanymi i powszechnie rozpowszechnianymi przez media proklienckimi deklaracjami takich Złodzieji pokusiłem się o poniższe zestawienie:

fragmenty Misji Warty:

 

Najważniejsze dla nas są potrzeby klientów ….

Jesteśmy godni zaufania i otwarci, działamy fair…..

Myślimy i działamy w sposób odpowiedzialny, perspektywiczny i zorientowany na cel……

a oto fragmenty 99% wypowiedzi klientów:

Ta Warta to złodzieje!… Ta firma to tylko banda naciągaczy…banda złodzieji.zero kontaktu, zero odzewu na wiadomości, tel.nie odbiera nikt. PRZESTRZEGAM PRZED TYM PSEUDO TOWARZYSTWEM…

NAJWYŻSZE SKŁADKI…OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY… A POTEM ZERO KASY — OSZUŚCI I TYLE—…Odradzam współpracę – ujawnili moje dane osobowe nazwisko, PESEL, adres zameldowanie, dane o moim kredycie hipotecznym…itd setki takich wpisów

Otóż moje własne wnioski, po prawie dwuletnim okresie kontaktu z adwokatami tego złodziejskiego konsorcjum są identyczne.

Mój przedstawiciel prawny ( Kancelaria DRB Centrum Odszkodowań) złożył wniosek o przyznanie sumy 25.000 zł jako rekompensaty za ból, niesprawność, trzykrotne pobyty szpitalne w celu trzech operacji ręki, wielomiesięczne zabiegi rehabilitacyjne z miernym skutkiem ( 75% niesprawności w chwili obecnej – 25% uszkodzeń trwałych, nie podlegających żadnej rehabilitacji oto krótka charakterystyka biegłego sądowego, na co adwokat “Warty” po godzinie uzasadniania wniosku stwierdził cytuję:

“żadne z przytoczonych tutaj argumentów nie wskazują na konieczność wypłacenia przez ubezpieczyciela tak wysokiej sumy”…..

Jednym słowem: cynizm, zero empatii i czyste złodziejskie samozadowolenie….

Gdzie tu jest miejsce na “misję” tego odrażającego grabieżcy, Pytam się? I tacy odrażający grabieżcy są w Polsce jeszcze nagradzani:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: