Matrix Ostatecznie Przestał Istnieć!!! –

„DOPÓKI NIE UCZYNISZ NIEŚWIADOMEGO – ŚWIADOMYM, BĘDZIE ONO KIEROWAŁO TWOIM ŻYCIEM, A TY BĘDZIESZ NAZYWAŁ TO PRZEZNACZENIEM.”  C.G.JUNG

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: 

Dzisiaj, kiedy dla Władców Matrixu przyszedł Czas Rozliczeń, My Ludzie możemy wreszcie zacząć żyć GODNIE!

A Oni „Obżarci” naszą energią przez miliony lat muszą teraz przez kolejne miliony wydalić jej produkty, nie podlegając żadnej ewolucji. Taka jest cena ich MATRIXOWYCH NIEGODZIWOŚCI!!Oni zaczynają się nas bać-to dobra wiadomość dla nas!Powiecie zapewne ależ my żyjemy godnie! Pracujemy, wychowujemy nasze dzieci, dorabiamy się!Ale czy to jest prawdziwe „godne życie”? Czy nie jesteście pełni lęków o przyszłość? Czy jesteście usatysfakcjonowani w pracy dla korporacji uczestnicząc w „wyścigu szczurów”, czy będąc wykorzystywany przez prywatnych przedsiębiorców na „umowie śmieciowej”? Czy nie czujesz przerażenia po komunikatach w mediach ile osób umiera codziennie wskutek tzw. „chorób cywilizacyjnych”, które są dziełem ludzkim, a nie naturalnym i z którymi współczesna medycyna kompletnie sobie nie radzi? nie będę dalej wyliczał bo jest dla mnie oczywiste że „NIE”.

A dlaczego to wszystko ma miejsce? Odpowiedź jest prosta jak „CEP”! Wszyscy żyjemy w „matriksowej rzeczywistości-nierzeczywistej”.

Stworzyli ją władcy matriksu na bazie tzw. „fałszywych flag” czyli fałszywej historii, fałszywej filozofii, fałszywej religii itd., itd…… a nasze niedoskonałe zmysły przyjęły je za rzeczywistość!Wróćmy zatem do pojęcia „godnego życia”. Czy można więc naprawdę „żyć godnie” w takiej „matriksowej rzeczywistości -nierzeczywistej”? jestem w 100% przekonany że nie! Co więc robić aby jednak „żyć godnie”?

Trzeba po prostu starć się ze wszystkich sił aby stać się „człowiekiem oświeconym” czyli „świadomym czyhających na nas wszędzie zagrożeń”!

a osiągnąć ten stan można wyłącznie pracą ze swoją świadomością, poprzez ustawiczne usuwanie z niej pozostałości pomatriksowych stereotypów, które nie dość że utrwalają te stereotypy, to dodatkowo dostarczają Matriksowcom naszych tak nam potrzebnych energii życiowych! tylko w ten sposób możemy zbliżyć się do naszego „stwórcy”, naszego odwiecznego ojca!PS.I nie martwcie się że nie starczy Wam czasu! Jesteśmy wszak „nieśmiertelni, jakimi uczynił nas stwórca”!!! Śmierć nie istnieje, jest tylko nasza „nieśmiertelna dusza i nieustanny ruch i przekształcenia energii kosmicznych”,

ak udowadnia to profesor Jan Talar!„A więc nie lękajcie się – śmiało zmieniajcie swoją nierzeczywistość w rzeczywistą rzeczywistość”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.