Poznawaj Świat Bezpieczny i Zdrowy

„Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł” – Albert Einstein.

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

NASZA PLANETA ZIEMIA JEST NIEZWYKLE PIĘKNA – NIE POZWÓL ABY PODCZAS POZNAWANIA JEJ UROKÓW ZASKOCZYŁA CIĘ ŚMIERĆ LUB KALECTWO

Powtarzam to Wielokrotnie ale Nikt mnie nie słucha:

„Mało kto wie (lekarze Ci tego nie powiedzą), że los chorego rozstrzyga się w ciągu pierwszych 30 minut od wystąpienia zawału lub objawów udaru. Podana wtedy Strofantyna jest środkiem nagle odkwaszającym komórki. Nie jest ona wytworem chemii – jest znanym od dawna produktem naturalnym. Postępowanie zawału lub udaru zostaje przerwane.”

UWAGA: W czasie podróży, pracy czy zwiedzania świata wszelkimi współczesnymi środkami transportu nasz organizm, a w szczególności serce i mózg poddane są działaniu wielu niekorzystnych pól elektrycznych, mechanizmów pracujących we współczesnych środkach transportu, lub technologii które obsługujemy. Do tego jeszcze my sami dokładamy telefony, tablety, komputery itd. To wszystko razem w każdej chwili naraża nasz organizm na dysfunkcję. Dokłada się to tego stres któremu jesteśmy poddani permanentnie podczas podróży.

RATUJ SWOJE SERCE I MÓZG

Więc kiedy nas nagle zaskoczy zawał, udar czy tylko mniejsza dysfunkcja (zasłabnięcie, duszności, omdlenie, upośledzenie mowy czy równowagi) tylko posiadanie przy sobie tej apteczki może Nas uratować od śmierci lub dożywotniego kalectwa! Zawierająca ona bowiem STROPHANTUS który uchroni nas przed śmiercią lub dożywotnim kalectwem.

To samo dotyczy zatruć w podróży, podczas posiłków w nieznanych nam lokalach czy krajach (wiadomo że tysiące ludzi umiera na świecie od ukąszeń owadów które przeniknęły do posiłków). Wtedy uratuje nas dorosłych NANO ZEOLIT GLYCAN – Jako  ODTRUTKA, bo on jak magnes wychwytuje nawet najgorsze toksyny.

Dla dzieciaków na ratunek zaś jest NARINE NAJSILNIEJSZY NATURALNY PROBIOTYK który uratował wiele małych istnień, nawet niemowlaków podczas najcięższych infekcji i zatruć.

Więcej o nich macie pod linkami w ich nazwach. Nie liczcie w takich wypadkach na służbę zdrowia bo karetka może przyjechać za późno a w samolocie,pociągu, statku czy samochodzie na pewno nie przyjedzie na czas. Musisz Swój Los Zabezpieczyć Sam! Ta Apteczka Życia to Twój Jedyny Ratunek!

Tagged , ,

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: