STOP EUTANAZJI MEDYCZNEJ!

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Społeczność ludzi myslacych i żyjących alternatywnie24 sierpnia 2016 · 

Od kilku dni jestem rozdygotany i nie mogę sobie dać rady ze swoimi emocjami po zobaczeniu relacji biednego dzieciaka poddanego standartowej procedurze leczenia nowotworów. Dzieciak ma ewidentne uszkodzenia wielonarządowe, w tym uszkodzenia mózgu i centralnego układu nerwowego. Jest prawie roślinką skrajnie uzależnioną od swych pseudo wybawców, cytostatyków i innych piekielnych wynalazków współczesnej farmakologii. Jest nękany chronicznym bólem i nieustającym cierpieni
em.

Nie ma czegoś takiego jak „rak” czy „Choroby nowotworowe”. Są tylko niedomagania i dysfunkcje układu immunologicznego, wywołane długotrwałym stresem i brakiem w organiźmie, niezbędnych do prawidłowego działania pierwiastków, witamin i suplementów. Dostarczają ich do organizmu uruchamiamy samoczynny proces samouzdrawiania, w który wyposażył nas Stwórca.

Nie mogę zrozumieć jak te „humanoidy w lekarskich kitlach”, bo innej nazwy dla nich nie znajduję, mogą doprowadzać do takiego stanu te biedne dzieciaki stosując nieludzkie tzw. „standartowe procedury onkologiczne”, kiedy powszechnie wiadomo że organizm ludzki ma zakodowane przez stwórcę własne, synergiczne i pozbawione negatywnych skutków ubocznych procedury dezaktywacji komórek nowotworowych obecnych w każdym żywym organizmie już w chwili urodzin.

Na przestrzeni ostatnich 100 lat ten proces został dogłębnie poznany i empirycznie przetestowany przez nielicznych, prawdziwych lekarzy którzy są wierni „Przysiędze Hipokratesa”, podchodzą do człowieka holistycznie i leczą go, a nie wykorzystują chorych do własnych, egoistycznych potrzeb szaleńczego, odczłowieczonego pędu do bogacenia się za w szelką cenę.

Jeszcze większe zdumienie budzi fakt dobrowolnego godzenia się rodziców na poddanie tym haniebnym procedurom nieszczęsnych dzieciaków. Chyba nigdy tego nie zrozumię, mając świadomość że Bóg wyposażył nas w rozum i we wszystko co jest potrzebne do długiego i śzczęśliwego życia. Odrzucanie tych boskich darów przez współczesnych ludzi jest ich najcięższym grzechem i zaprowadzi ich zapewne do samounicestwienia.

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.