PRAWDZIWE HISTORIE WYLECZENIA NOWOTWORÓW!

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: 

Trwa wydarzenie które wczoraj otwarłem. Chcę obudzić nadzieję we wszystkich „onkologicznych”, szczególnie rodziców dzieciaków które u progu życia już cierpią na tą zarazę XXI wieku. Lekarze którzy chcą jak Bóg wydawać wyroki kto ma żyć już dawno zapomnieli słowa Przysięgi Hipokratesa którą składali. Jesteście totalnie dezinformowani bo rak jest do pokonania, a lekarstwa są tuż pod ręką, w naturze.

Nietoksyczne, leki syntetyczne i ogólnie dostępne. Można powiedzieć darmowe. Jednym z nich jest witamina B17. Do 1936 roku ogólnie dostępna, została w tym roku wyklęta przez amerykańską agencję żywności i leków bo była zagrożeniem dla rozwijającej się radioterapi i nowych leków „antynowotworowych”.

Nie odrzucajcie leków z Bożej Apteki i dajcie szansę wyleczenia swoim ukochnym lub sobie. Zobaczcie co o niej mówi Sandra która pokonała nowotwór stosując tą witaminę.
PS. Nie dajcie się jednak nabrać na tysiące podróbek tej witaminy. Spożywajcie jądra pestek lub tabletki posiadające atesty że są a 100% naturalne. Jeśli macie problem ze zdobyciem pełnej informacji na jej temat, piszcie do mnie. Jestem do dyspozycji 24/7. A teraz oddaję głos Sandrze.https://www.youtube.com/watch…

YOUTUBE.COM
Jeśli Chcesz wiedzieć na bieżąco co dzieje się w alternatywnej sieci apro po alternatywnego życia, pracy i zarabiania oraz leczenia zostaw swojego maila a co tydzień otrzymasz Newsletter z Najnowszymi Wiadomościami:


Akceptuję politykę prywatności

 

Tagged , , , ,

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.