TUTAJ zacznij Swoją Przemianę

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

Przez Ostatnie Kilka Tysięcy Lat Miliardy Zwykłych Ludzi były Totalnie Indoktrynowane przez CHAZARÓW – PRZODKÓW OBECNYCH ELIT FINANSOWYCH. Ci pozbawieni całkowicie ludzkich uczuć „POPAPRAŃCY”, odkąd wypełzli z pod kamieni, cały czas zniewalają umysły ludzi, tak aby stanowili oni bezwolne, całkowicie podporządkowane zbiorowisko niewolników, niezbędne do realizacji planów Globalnej Władzy nad Światem. Większość ludzi pozwalało im i pozwala na to, ponieważ cechuje ich „strach przed zmianą” zastanej rzeczywistości. Bowiem Tylko kilka % ludzi jest pozbawiona tej cechy i skłonna do aktywnego kształtowania Świata w który przyszło im żyć. Jeśli jesteś Gościem na Moim Blogu, jestem przekonany że należysz do tej mniejszości. Jeśli tak Zapewne Wiele Razy zadawałeś sobie Pytanie Jak możesz odmienić swoje życie tak, Aby wyrwać się ostatecznie z tej CHAZARSKIEJ NIEWOLI i położyć kres CHAZARSKIEJ GRABIEŻY.

ZAPYTASZ ZAPEWNE JAK TO ZROBIĆ KIEDY TE OCHYDNE HUMANOIDY KONTROLUJĄ WSZELKIE ASPEKTY ŻYCIA ISTOT LUDZKICH, DYSPONUJĄ WSZELKIMI ARMIAMI, SŁUŻBAMI SPECJALNYMI, PRZEKUPIONYMI RZĄDAMI I CAŁOŚCIĄ ŚWIATOWEGO KAPITAŁU?

Odpowiedź jest Prosta:

W Każdej, Nawet najbardziej Ekstremalnej Sytuacji Pozostać Człowiekiem!

Bowiem: „Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke


Jeżeli nie będziecie biernymi świadkami historii, JEŻELI ZACHOWACIE ZDROWE I WRAŻLIWE SERCE I ROZUM to Każde Zło Bedzie musiało się przed Wami Ukorzyć, albowiem wobec tych BOSKICH ATRYBUTÓW CZŁOWIEKA jest ono ZUPEŁNIE BEZRADNE, jak pokazała to wielokrotnie Historia Ludzkości!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.