Podstawowe Pytanie dla Każdego Człowieka który Chce Żyć Długo, Mądrze i w Pełnym Zdrowiu! – Część dziewiąta Cyklu – jak się leczyć?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Profesor Naumow z powodzeniem stosuje tzw. Medycynę Bołotowa lecząc w swojej klinice wiele schorzeń, uznanych przez oficjalną medycynę jako chroniczne lub nieuleczalne i leczone operacyjnie, lub przy pomocy agresywnych, niehumanitarnych procedur jak chemioterapia, terapia sterydowa czy kancerogenne naświetlania, powodujące głównie poparzenia i uszkodzenie wielu ważnych dla życia organów, czy procesów biologicznych.

Jeśli to Cię nie przekonuje zajrzyj do moich wcześniejszych artykułów:

TUTAJ>>>>>

TUTAJ>>>>>>

TUTAJ>>>>>>

TUTAJ>>>>>>

TUTAJ>>>>>>

TUTAJ>>>>>>

TUTAJ>>>>>>

TUTAJ>>>>>>

JEŚLI I TO CIĘ NIE PRZEKONAŁO DO WZIĘCIA SWOJEGO ZDROWIA WE WŁASNE RĘCE TO MUSIMY SIĘ POŻEGNAĆ, DALSZE WIADOMOŚCI SĄ DLA ZWOLENNIKÓW SAMOUZDRAWIANIA!

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: 

Pierwsza Zasada Zdrowego Żywienia!

Czy Aschwaganda wzmacnia sen?

Nowe zawody szansą na samozatrudnienie

😍☯️🇵🇱🌅Trzy Proste Warunki Żeby Kreować Swoje Szczęście!


Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

Kiedy Nauczysz się Kochać Siebie…..

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.” C.G.Jung

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

🌅😍🏆ABECADŁO UDANYCH ZWIĄZKÓW!

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.” C.G.Jung

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

CZY SZCZĘŚLIWE ŻYCIE JEST MOŻLIWE?

DROGI DO SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

ODPOWIEDŹ JEST DZIECINNIE PROSTA – OCZYWIŚCIE ŻE TAK – SWOJE SZCZĘŚCIE WSZAK TRZYMASZ W SWOICH RĘKACH!

ZAPYTASZ JAK TEGO DOKONAĆ – OTO ODPOWIEDŹ – NIGDY NIE STOSUJ ZASAD PODANYCH PONIŻEJ!

POCAŁUNEK ŚMIERCI DLA TWOJEGO SZCZĘŚCIA!
TO POCAŁUNEK ŚMIERCI DLA TWOJEGO SZCZĘŚCIA – DLACZEGO ODPOWIEDŹ MASZ W KSIĄŻCE!

TERAZ WZBUDŹ W SWOIM SERCU GŁĘBOKĄ POTRZEBĘ DOZNAWANIA SZCZĘŚCIA, POBIERZ KSIĄŻECZKĘ I TWÓRZ SWÓJ SZCZĘŚLIWY WSZECHŚWIAT!!!

MIRCEA
RECEPTA NA SZCZĘŚCIE

KLIKNIJ TYTUŁ OBRAZKA I POBIERZ CAŁKOWICIE ZA DARMO PODRĘCZNIK DWUPUNKTU

I OTO MASZ JUŻ KLUCZ DO SWOJEGO SZCZĘŚCIA! PAMIĘTAJ TYLKO TY MOŻESZ TWORZYĆ SWOJE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!

UWAGA: ŚWIAT ZMIENIA SIĘ DZIAŁANIEM.

NIE MYŚLENIEM , MARZENIEM CZY CZYTANIEM!

PRZEJDŹ ZATEM DO ĆWICZEŃ – ĆWICZENIA CZYNIĄ MISTRZEM!

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA

Czy Wiesz co Musisz Zrobić by Żyć Mądrze, Długo i Szczęśliwie – Część Ósma Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Po pierwsze musisz odrzucić „Obraz Świata” który Utrwalił się w Twojej Psychice!

Więcej Wiadomości>>>>>>

Więcej Wiadomości>>>>>>

Więcej Wiadomości>>>>>>

Więcej Wiadomości>>>>>>

Nasza Przepiękna Matka Ziemia jawi się Nam jako miejsce „Pełne Konfliktów, Niespodziewanych Zagrożeń, Tragedii i Niesprawiedliwości”
Więcej Wiadomości>>>>>>

Tymczasem Prawda jest zgoła inna. Te wszystkie okropności to tylko niewielki fragment, przedstawiany jako „Reguła Świata” przez wszechobecne media, bo Świat Dobrych Ludzi po prostu „Źle się Sprzedaje”.

Więcej Wiadomości>>>>>>> Więcej Wiadomości>>>>>>>

Więc odrzuć ten Fałszywy Obraz i Zastanów się nad Tymi Trzema Powiedzeniami:

„Wielkie Rozłożyste Drzewa są Jak Dobrzy Ludzie, Same Stoją w Słonecznym Skwarze Dając Swój Cień i Chroniąc Mniejszych i Słabszych”.

„To co możesz uczynić Jest tylko maleńką kroplą W ogromie oceanu Ale jest właśnie tym Co nadaje znaczenie Twojemu życiu!” Albert Schweitzer

„Prawdziwym Szczęściem dla Człowieka jest Dawanie Szczęścia Innym Ludziom”.

„To co możesz uczynić Jest tylko maleńką kroplą W ogromie oceanu Ale jest właśnie tym Co nadaje znaczenie Twojemu życiu!” Albert Schweitzer

Rozejrzyj się dokoła Siebie i Zobacz jak wielu Dobrych Ludzi jest wokół Ciebie. To będzie Dobry Początek twojego Długiego życia.
Więcej Wiadomości>>>>>>
Więcej Wiadomości>>>>>>
Więcej Wiadomości>>>>>>

Teraz zobacz w Sklepie Książki o Prawdziwym Obrazie Świata:

A tutaj Prawdziwe Naturalne Leki Potrzebne do utrzymania Pełni Zdrowia:

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

„JEST COOL” czyli POLACY TAŃCZĄ NA GRUZACH RZECZPOSPOLITEJ swój „WIERNOPODDAŃCZY, CHOCHOLI TANIEC”

„Zdrajcą jest nie tylko ten, kto odsłania tajemnice wrogom ojczyzny, lecz także ten, który podczas pełnienia funkcji publicznych, świadomie nie podejmuje niezbędnych kroków w celu poprawy warunków życia ludziom, którymi współrządzi” – Tukidydes (460-398 p.n.e.)

Dzisiaj właśnie media doniosły o wręcz„ASTRONOMICZNYM MAJĄTKU” córki pierwszego, kontraktowego jak mówiono, a z proweniencji bolszewickiego „prezydenta”. Siadłem więc i zadumałem się nad losem Rzeczpospolitej! Smutne to, lecz prawdziwe, że wszystko toczy się zgodnie z wykładnią „45 zasad zniewolenia Polaków” Jakuba Bermana, z lat pięćdziesiątych  ubiegłego wieku, a głupota i naiwność Polaków w ich wyborach jest porażająca.

Na dużej scenie, na której występowały poza Prezydentem mniej lub bardziej prominentne osoby w ogóle nie widać ochroniarzy, szaleniec biega sobie
z nożem w ręce kilka minut – żadnej reakcji służb, Podbiega do Prezydenta rażąc go kilka razy – żadnej reakcji służb.


Szaleniec wyrywa mikrofon dziennikarzowi, przedstawia się i w euforii ogłasza że to on jest ofiarą – nadal żadnej reakcji służb. Bezmyślny, oszołomiony tłum smartfonami filmuje ten tragiczny i absurdalny spektakl – nadal żadnej reakcji służb.

Dopiero gdy ten pomyleniec wychodzi spokojnie i zostaje zatrzymany przez policjantów na zewnątrz, zaczyna się właściwe działanie. Toż to sceny jak z jakiejś farsy.

Na oczach tłumu, w obecności pracowników firmy ochroniarskiej i obstawy policyjnej wielokrotny recydywista, w dodatku oceniony przez służby więzienne jako chory psychicznie, dokonuje morderstwa na oczach filmującego go tłumu. Istne OPARY ABSURDU.


A WIĘC JAK TO SIĘ STAŁO, KTO WINIEN? NIKT! PO PROSTU STAŁO SIĘ JAK PISAŁ  POLICJANT W PRL – „Z POWODU NIE MANIA PRZEPISÓW”  SIC!!!!


IŚCIE ORWELOWSKA RZECZYWISTOŚĆ- NARÓD KOMPLETNIE ZNIEWOLONY I POZBAWIONY INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO


MIAŁEM NIEODPARTE WRAŻENIE, ŻE GDYBY W POBLIŻU PRZEJECHAŁ SAMOCHÓD OGŁASZAJĄCY PRZECENY W NAJBLIŻSZYM CENTRUM HANDLOWYM, TO WSZYSCY RZUCILI BY SIĘ, ODCZAROWANI Z BEZRUCHU, NA KOLEJNĄ WYPRZEDAŻ


NARÓD BARDZO EMOCJONALNY, ALE CAŁKOWICIE SPACYFIKOWANY INTELEKTUALNIE


A JAK DO TEGO DOSZŁO? SPÓJRZMY WSTECZ JAK TO SIĘ ZACZĘŁO, ŻE POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL!


Po roku 1989, kiedy ten niesławny „prezydent” ze swoim bolszewickim szefem służb specjalnych, wdrażali w Polsce „swój własny kapitalizm?”, kiedy jak grzyby po deszczu powstawały „firmy krzaki” sterowane przez wszechobecne służby specjalne, obywatele uwiedzeni szyderczymi reklamami wykupywali cały zachodni złom chcąc błyskawicznie się wzbogacić, zaczął się ten „UPIORNY POLSKI PLĄS”, który trwa do dzisiaj.

I POLACY NADAL TAŃCZĄ…..JEST COOL….

A kiedy w 1990 roku ten makiawelistyczny, czerwony pająk zdecydował się usunąć się w cień, Polacy, pląsając w upiornym tańcu,  wybrali „Światowego Idola”, BŁAZNA, NIEUKA I CHOROBLIWEGO MEGALOMANA na POLSKIEGO prezydenta.  

Wtedy organizowano w urzędach centralnych przechowalnie dla „biednych czerwonych” czekających na swoją kolej w uwłaszczeniu się na majątku narodowym, a na ulicach odbywały się „strzelanki” pomiędzy różnej maści bandziorów,  bezkarnych, bo wykorzystywanych do  brudnych interesów w.w. „służb”, a nieliczni obywatele starający się temu przeciwdziałać umierali na ulicy lub znikali bez śladu.

Gigantyczna Afera FOZ, pierwsza z wielu afer w których transferowano majątek narodowy na wschód i zachód, a prezydent nerwowo niszczył dowody na współpracę z SB.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

W 1995 wciąż pląsając wybrali kolejnego „wspaniałego prezydenta”. Tym razem w pląsie pomylili nogi i wrócili do starego wzorca, był więc znowu chłopiec na posyłki z młodzieżowej PZPR, późniejszy „czerwony książę”, „przyjaciel Jelcyna” z którym po nieco zbyt hojnej libacji, pląsaliuciesznie po publicznej scenie, drwiąc sobie z mało rozgarniętego, książęcego suwerena. Za jego to kadencji wyrastają miliardowe fortuny kolesi

Wszytko działo się jak w PRL. Jak w kabaretowych tekstach „Wybierali kogo chcieli a wybrali kogo trza”. Więc Prezydent załapał się na drugą kadencję, podczas której z namaszczeniem wprowadził Polskę do „UNII EUROPEJSKIEJ”, wspaniałej organizacji powstałej na skutek manipulacji ŚWIATOWEJ MASONERII na ruinach III RZESZY, a naprawdę będącą jej kontynuacją, animowaną przez tych samych ludzi, którzy tworzyli III rzeszę i w imieniu których Niemcy rozpoczęły II Wojnę Światową.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

Oszołomieni korzyściami z uczestniczenia w Układzie z Szengen, w 2005 roku, w pozornym odruchu rozsądku, połowa wybrała w wyborach Prawicowego Prezydenta, a druga połowa głosowała na PO co zaowocowało nominacją jej liberalnego kandydata na Premiera. Prezydent miał swoje plany, a Premier swoje. Wydawało się że w końcu dążymy do normalności. Ale działania wewnętrzne Prezydenta je (próby rozliczenia rodzimych aferzystów) i jego zewnętrzne wizyty państwowe, w których budował porozumienie państw tzw. międzymorza i przeciwstawiał się imperialnej polityce Rosji (Gruzja, Ukraina) wywołały gwałtowny sprzeciw zarówno Wschodu jak i Zachodu. Skutkiem czego była „Katastrofa Smoleńska” której do dzisiaj nie wyjaśniono, choć wiele faktów wskazuje że był to Zamach.

Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej. Komisja Millera przykryła wybuch pożarem

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

A kiedy w 2011 roku trzeba było wybrać następcę tragicznie zmarłego Prezydenta, Polacy w tanecznym podskoku wybrali tym razem  przedstawiciela „liberałów”.  Nie bacząc na ” Umowy Magdalenki”, na niemieckie i rosyjskie źródła finansowania całej tej niesławnej formacji post solidarnościowej, na to co już mieli „za uszami”, na wyniki śledztwa dotyczącego „Afery Hazardowej”, na sfraternizowane zachowania wobec  przedstawicieli władz państwowych Rosji którym bez słowa sprzeciwu oddali „Śledztwo Katyńskie” nie bacząc na „Umowy Międzynarodowe”, Polacy zapragnęli po prostu liberalnej polityki zapomniawszy skutki tzw. „Reformy Balcerowicza”, agenta zachodu mającego zamienić nowo powstałą Rzeczpospolitą w ekonomiczną kolonię”, co zresztą udało mu się znakomicie. A dalej było to co musiało nastąpić. „Liberałowie” złamali wszystkie swoje obietnice wyborcze, afera goniła aferę, społeczeństwo nie miało żadnego znaczenia, wszak „Rynek miał według nich regulować wszystko”. Premier cynicznie przyznawał że „bardziej kręcą go Mecze Futbolowe niż Polityka”, przezornie, będąc pupilem niemieckiego rządu, załatwiał sobie ciepłą, eksponowaną i wysoko płatną posadkę unijną. I tak mniej więcej było do 2015 roku. Roku kolejnych wyborów,

POLSKA POŚMIEWISKIEM EUROPY – ŻADEN INNY NARÓD NIE WYBIERAŁ SAMYCH ZDRAJCÓW NA NAJWYŻSZE URZĘDY!!!

CZY POLACY WCIĄŻ TAŃCZĄ…..I JEST COOL?

W 2015 roku kiedy wydawało się że „Polski Taniec” powoli ustaje bowiem Polacy postawili na „Prawicowego Prezydenta”. Chyba Tak! Ale radość jest krótka. Po intensywnych 2 latach wielu reform społecznych z nową Panią Premier, zaczyna się coś niepokojącego! Nowy Premier – nowe porządki! Jakieś dziwne umowy z Izraelem??? Dziwny typ rodzaju Naszego Dyzmy stale u boku Prezesa??? Wszyscy wraz z Prezydentem zaczynają występować w żydowskich myckach??? Żydowskie Święta Oficjalnymi Świętami w POLSCE? To już graniczy z „Nowym Absurdem”. To przecież powrót do skompromitowanego „Projektu Polin czyli budowania w Polsce Judeo Polonii” jako kolejnego aktu dokonującego się od 1200 lat „Holocaustu Słowian”?

TAK POLACY WCIĄŻ TAŃCZĄ…..I JEST COOL?

Tak więc „Nasz Wieki Naród”, którego Praprzodkowie od ponad 10000 lat stanowili elitę „Ówczesnego Świata”, mieli pierwszy znany alfabet zwany „Runami Słowiańskimi”, przy pomocy którego stworzyli„Wedy czyli Słowiańską Wiedzę”, prawdziwą bo kosmogonicz i przy ich pomocy 5000 lat temu ,wyrwali z nieludzkiej egzystencji indyjskich czcicieli krwawej „Bogini Kali” dając początek wspaniałej kulturze współczesnych Indii, których obecność pozostawiła ślady w całym Starożytnym Świecie, bowiem przed ich potęgą uginały kolana największe potęgi ówczesnego świata.

1200 lat temu „Agresywne Święte Cesarstwo Rzymskie” WYDAŁO WYROK ŚMIERCI na Najzdrowszą, NAJMĄDRZEJSZĄ i Najczystszą Grupę Narodowościową Świata. Mmając w pamięci co najmniej dwa podboje swojego terytorium przez Słowian i mając już duże wpływy na ówczesnych terytoriach graniczących ze średniowiecznym Państwem Polskim , zapoczątkowało od niego holocaust Słowian implantując ówczesnym Lechitom, czy jak ich tam dalej zwano, obcą „fałszywą Judejsko-Chrześcijańską Religwykorzystując do tego zdrajcę i renegata, czeskiego Bolesława I Okrutnego, Ojca Dobrawy Żony Mieszka I, i pod pretekstem zniszczone zostały wszelkie materialne świadectwa ich wielowiekowej historii (niewidome jest do dzisiaj czy jakieś dokumenty znajdują się w Archiwum Watykańskim). Ten holokaust trwa do dzisiaj. Przez 1200 lat, gdzie sama implantacja trwała 500 lat tak silny był opór naszych przodków, nie udało się zniszczyć naszego narodupomimo wielkiego wysiłku pogrobowców Świętego Cesarstwa Rzymskiego w postaci Cesarstwa Austro-Węgier, powstałych zaledwie 200 lat temu Niemiec Bismarcka, czy kompletnie zniemczonej Rosji Carskiej.

Naród na którym dokonano historycznej i religijnej lobotomii,pozbawiając go co najmniej 10000 lat prawdziwej historii a pozostałe 1200 lat skutecznie zakłamując, naród żyjący w religijnej schizofrenii obcej sobie mentalnie i strukturalnie, nakazującej mu absurdalnie .iłować nieprzyjacioły swoje” wbrew historycznej i narodowej racji, bo nasyłano mu przez te 1200 lat niezliczonych szpiegów, agentów i renegatów ten naród przetrwał dzięki z pietyzmem przechowywanemu przez inteligencję „ETOSU RODZINY I OJCZYZNY”.

I oto dwudziesty wiek gwałtownie przyśpieszył jego intelektualne unicestwienie. Dwie Światowe Wojny i Jeden Międzynarodowy Agent w dwudziestoleciu międzywojennym dokonali dzieła zniszczenia Inteligencji. A przypieczętowały ten fakt lata PRL-u. Stworzyły „Nowy Wzór Inteligenta” bez żadnego etosu, z dyplomem sankcjonującym jego formalną przynależność do inteligencji ale bez intelektualnych atrybutów- narzędzi tego stanu. Był to zatem idealny półprodukt dla przekształcenia go w bezideowego, łaknącego nieznośnej łatwości życia, klienta-konsumenta jaki obecnie króluje w Polsce. Nie twierdzę że wszyscy Polacy są tacy, ale taka jest większość. A to przecież wymarzony przez globalistów wzór obywatela.


A więc dokonało się! To czego nie udało się zrobić „Starym Tyranom”, Okupantom i Obcej Religii, udało się w niecałe 30 lat, dzięki nowej technologii i grupie post solidarnościowych renegatów, podstawianych regularnie przez Mafijno – Oligarchiczną Rosję i Fundamentalistyczną Unię – IV Rzeszę.

Emocjonalny, bezideowy i bezwolny tłum i pusta, działająca ściśle według „Protokołów Bermana” administracyjna struktura zatrudniająca setki tysięcy urzędników, którzy działają jak w korporacji której jedynym celem jest utrzymanie swojej siatki etatów i dla których obywatel jest tylko kłopotliwym balastem. To gruzy „Wielkiej Niegdyś Rzeczpospolitej”, teraz ekonomiczno-rabunkowe Eldorado w którym cały świat uskutecznia swoje brudne deale.


POLACY – WAKE UP – CZAS NA ODRODZENIE!!! 

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Dlaczego Jedni Żyją Krótko Nękani Chorobami a Inni Długo i w Pełnym Zdrowiu – Część Siódma Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Książka napisana prostym językiem, zrozumiałym nawet dla laika. Z tej książki dowiesz się jak przygotować w domu ziołowe, proste enzymy lecznicze, w 100% naturalne a więc symbiotyczne dla organizmu.

Niemałe znaczenie ma też fakt ich niewielkiej ceny, bo oparte są na ziołach, wodzie, serwatce i cukrze lub miodzie. Czyli na ogólnie dostępnych, tanich produktach naturalnych.

Wszystkie jego zasady i sposoby uzdrawiania opatrzone są niezliczonymi przykładami z jego terapii dokonanych w ciągu ostatnich 60 lat życia.Jest typowym praktykiem, który każdy swój pomysł weryfikuje drogą niezliczonych badań o doświadczeń praktycznych.

Każde jego przedsięwzięcie jest bogato ilustrowane zarówno pod względem teorii jak i ich praktycznego sprawdzania. To niezwykle rzetelny, dokładny i uczciwy człowiek. Dlatego też nie obawia się oponentów bo dysponuje setkami a może tysiącami dowodów na swoje wynalazki i odkrycia.

Ponieważ trudno opisać jego ogromną spuściznę odsyłam do książki która jest dostępna TUTAJ

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Czy Wiesz że Udar Mózgu Stał się Killerem Nr 1 w Polsce – Musisz Wybrać Jak się Leczyć! – Część Szósta Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

ABY OCALIĆ ŻYCIE TEN ZAKAZANY I ZAPOMNIANY LEK CZYLI STROFANTYNĘ MUSISZ MIEĆ ZAWSZE PRZY SOBIE!!!

„Mało Kto Wie – Lekarze Ci Tego nie Powiedzą – że los chorego rozstrzyga się w ciągu pierwszych 30 minut od wystąpienia zawału lub objawów udaru.

Podana wtedy Strofantyna jest środkiem nagle odkwaszającym komórki. Nie jest ona wytworem chemii – jest znanym od dawna produktem  naturalnym. Postępowanie zawału lub udaru zostaje przerwane.” lecz…..

„Procedury medyczne stosowane przez oddziały ratunkowe zupełnie tego nie uwzględniają. Przekonałem się o tym w 2004 roku, kiedy to doznałem udaru niedokrwiennego mózgu. Procedury są wręcz absurdalne. Przy zawale każą kaszleć, podają aspirynę aby rozrzedzić krew, przy udarze dają kroplówki z lekami przeciwkrzepliwymi itp. nonsensy. Przeleżałem na Oddziale Ratunkowym ponad 6 godzin, zanim przyjęto mnie na oddział szpitalny, kiedy wszystkie uszkodzenia w moim mózgu w pełni się utrwaliły. Mimo wieloletniej rehabilitacji nigdy już nie wróciłem do stanu przed udarem” Ryszard Herdan – właściciel tego bloga

„Dlatego Jedynym Ratunkiem Przed Przyjazdem Karetki Jest ten Lek!”

RATUJ SWOJE SERCE I MÓZG
STROPHANTUS W KROPLACH 50 ML – NOŚ GO ZAWSZE PRZY SOBIE – DZIAŁA TERAPEUTYCZNIE PO 1-2 MINUTACH
STROPHANTUS W TABLETKACH 80 TAB
STROPHANTYNA D4 SANUM W TABLETKACH 80 SZTUK –
– NOŚ GO ZAWSZE PRZY SOBIE – DZIAŁA PO 1-2 MINUT OD ZAŻYCIA

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Czy Wiesz Człowieku – Zwykły Obywatelu że Jesteś od Urodzenia Zwykłym Skazańcem – Część Piąta Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Ta  bolesna, ale niestety prawdziwa konkluzja, wynikająca z poprzednich rozważań o tzw. „Służbie Zdrowia”, wynika prosto ze światowych statystyk umieralności. Otóż Najbogatsi,  Właściciele Największych światowych fortun, świadomie, w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku uknuli tzw. „teorię depopulacji społeczeństw”, którą systematycznie wdrażają już od ponad 50 Lat, doprowadzając do długiej i bolesnej, rozłożonej na kilkadziesiąt lat, śmierci milionów mieszkańców Naszej Planety!!!!

A przecież do narzędzi depopulacji, oprócz tzw. „rockefelerowskiej służby zdrowia”, należą słynne „chemtrails”, tzw. „szczepionki ochronne”, system HAARP, Eugenika, czy też powszechne wprowadzenie na całym świecie organizacji pracy w niehumanitarnych z natury „Korporacji” w rodzaju „Monsanto”, czy niemieckiej „IG Farben”.

W samych Stanach Zjednoczonych, od czasu legalizacji aborcji w 1973 r., 57 762 169 – nienarodzonych dzieci straciło życie wskutek aborcji. A przecież to tylko jeden aspekt życia.

Te bogate kanalie stworzyły dwie medycyny. Jedna dla bogaczy, w której nie stosuje się żadnych leków chemicznych, nie nazywa się schorzeń po imieniu żeby nie powodować traumy u pacjentów, ponieważ taka trauma zabija więcej pacjentów niż same choroby, stosowana diagnostyka jest wyłącznie nieinwazyjna itd. 

I druga medycyna dla tzw. „karaluchów”, bo tym mianem ochrzcili zwykłych obywateli świata. Tu niepodzielnie panuje pieniądz. Najdroższe leki, niedostępne dla całych populacji, pacjent nie jest broń boże oszczędzany, traktuje się go jak piąte koło u wozu, ma tylko dostarczać pieniądze za najdroższe procedury medyczne, najdroższa i bardzo inwazyjna diagnostyka, i na dodatek ma prawo znać całą prawdę o schorzeniu, niech się załamie i szybciej umrze, to przecież jest celem tej pożal się boże” medycyny”. Jakie są efekty działania tej medycyny powszecnie zwanej „Rockefelerowską”?

Otóż jak podaje oficjalnie DR Rath Helth Foundation według światowych statystyk, w 2013 r. odnotowano 6,5 miliona zgonów spowodowanych udarem mózgu.

NAJWYŻSZY CZAS ABY LUDZIE SPRAWY SWOJEGO ZDROWIA I ŻYCIA WZIĘLI W SWOJE RĘCE I ZACZĘLI SIĘ SAMOUZDRAWIAĆ ZAMIAST BYĆ ZAKŁADNIKAMI MEDYCYNY ROCKEFELEROWSKIEJ!

JEŚLI MASZ SERCE PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DZIECIAKOM!

Czy Wiesz jak Błyskawicznie Nauczyć Swoje Dziecko “Wzorowej Postawy Obywatelskiej”?

„DOPÓKI NIE UCZYNISZ NIEŚWIADOMEGO – ŚWIADOMYM, BĘDZIE ONO KIEROWAŁO TWOIM ŻYCIEM, A TY BĘDZIESZ NAZYWAŁ TO PRZEZNACZENIEM.”  C.G.JUNG

Czy Wiesz jak Błyskawicznie Nauczyć Swoje Dziecko “Wzorowej Postawy Obywatelskiej”?

Oto te zasady:

1.Co to jest “Kapitalizm”,

2.Co to są “Podatki”,

3.Jak wygląda “Demokracja”,

4.Co dają Nam “Religie” i jak działają “Ideologie”,

5.I ostatecznie Jak działa “Demokratyczne Państwo Prawa”.

Jeśli Twoje Dziecko “Zaakceptuje” te “Zasady” będzie “Wzorowym Obywatelem” gdy dorośnie!

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Dlaczego Jedni Mają Słaby Ruch i Mało Wejść na Stronę Firmową, Blog lub Sklep Internetowy a Innych Odwiedzają Setki Tysięcy?

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Słaby ruch i mało wejść na stronę firmową, blog lub sklep internetowy.

Pierwszym palącym problemem z którym zgłaszają się do specjalistów sprzedaży klienci jest mała sprzedaż w sklepie internetowym, blogu lub stronie. Gdy otrzymuję taki temat praktycznie z automatu zadaję niewygodne pytanie:

– a ile osób odwiedza dziennie Twojego bloga lub sklep internetowy?

Odpowiedź jest równie smutna jak jesienny poranek

– no wiesz Ryśku, jest kiepsko. W statystykach widzę około 5-6 odwiedzin dziennie…

Jak widać podstawowym problemem w marketingu internetowym jest brak ruchu. Muszę Cię zmartwić będzie coraz gorzej. Każdego dnia setki Polaków przenosi swoje firmy do Internetu, a jak wiesz rodzi się nas coraz mniej. Przybywa wędkarzy, a ryb jest coraz mniej. Na szczęście w darmowym ebooku który rozdaję w prezencie poznasz ukrywane techniki, które odgrodzą Cię od konkurencji wielkim murem. Posłuchaj, nie oszukujmy się, nawet Armani nie sprzeda najpiękniejszej sukienki, gdy postawi butik na pustyni….

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA