BORYS BOŁOTOW – NIEPODWAŻALNY DOWÓD BOSKIEGO RODOWODU CZŁOWIEKA

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

BORYS BOŁOTOW – „INTELEKT WART DZIESIĘĆ TRYLIONÓW”

Ten niezwykle skromny człowiek NIE PRÓBUJE NIKOMU NARZUCAĆ SWOICH NIEBYWAŁYCH ODKRYĆ – CZEKA SPOKOJNIE AŻ ŚWIAT JE NATURALNIE ZAAKCEPTUJE!!!

Jego Intelekt JEST tak Ogromny a Biopole tak Potężne że nawet w Więzieniu, czy Kolonii Karnej, potrafił nakłonić swoich Nadzorców do Wsółpracy i Umożliwienia Prowadzenia Prac Badawczych. Uwolnił się z kolonii karnej o zaostrzonym rygorze 20 marca 1990 roku. Wrócił do Kijowa, z którego przemocą został wywieziony na siedem lat. Pogrążył się w gąszcz otaczających go problemów naukowych, organizacyjnych, politycznych, prawnych i życiowych.       

Dopiero wtedy znalazł czas, by odwiedzić Kazań i gościć u młodszego brata. Równocześnie postanowił oszacować możliwości kontaktów naukowych i wydawniczych w naszym mieście, którego intelektualny potencjał zawsze wysoko cenił.                                                                             

Nazywają go „ukraińskich Sacharowem”, „człowiekiem wielopłaszczyznowym, który wchłonął w siebie mądrość tego świata”. Ten niezwykły obywatel Ukrainy dysponuje intelektem o unikalnej skali i rozległości, encyklopedyczną wiedzą i biografią, w której zlewa się w jedną całość powieść fantastyczna, kryminał i thriller.                     

Jego idee wyceniane są obecnie na dziesięć trylionów rubli. Ten potok pieniędzy mógłby płynąć do kasy państwowej wiele lat temu, wzbogacić każdego mieszkańca imperium (zresztą wystarczyłaby o wiele mniejsza suma: każdy kraj przekształciłby się w róg obfitości nawet dzięki samej idei tego uniwersalnego człowieka). 

Ukraina jest przecież najbardziej unikalna – gazeta „Komsomolska Prawda” nazwała go „polem cudów”. Wbrew erozji gleby i przesycenia jej herbicydami rodzi genialnych naukowców, a jednocześnie dąży do tego, by zgubić swymi miazmatami dobre owoce, które wyrosły, wessać je w niebyt.

Dlatego nie tylko tryliony kijowskiego giganta przepadają póki co na próżno, nie tylko żadna jego wielka idea nie została wdrożona przez państwo, lecz również samego twórcę usiłowano zdeptać, zlikwidować przy pomocy sił, które mają za zadanie troszczyć się o bezpieczeństwo państwa (także ekonomiczne).         

Lecz czas z woli pędzącej galopem historii która nie pozwala śledzić wielu publikacji większość Czytelników z pewnością niczego nie wie o Borysie Wasyliewiczu Bołotowie. Konieczne jest więc zapoznanie się z jego życiem i twórczością. 

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: