„JEST COOL” czyli POLACY TAŃCZĄ NA GRUZACH RZECZPOSPOLITEJ swój „WIERNOPODDAŃCZY, CHOCHOLI TANIEC”

„Zdrajcą jest nie tylko ten, kto odsłania tajemnice wrogom ojczyzny, lecz także ten, który podczas pełnienia funkcji publicznych, świadomie nie podejmuje niezbędnych kroków w celu poprawy warunków życia ludziom, którymi współrządzi” – Tukidydes (460-398 p.n.e.)

Dzisiaj właśnie media doniosły o wręcz„ASTRONOMICZNYM MAJĄTKU” córki pierwszego, kontraktowego jak mówiono, a z proweniencji bolszewickiego „prezydenta”. Siadłem więc i zadumałem się nad losem Rzeczpospolitej! Smutne to, lecz prawdziwe, że wszystko toczy się zgodnie z wykładnią „45 zasad zniewolenia Polaków” Jakuba Bermana, z lat pięćdziesiątych  ubiegłego wieku, a głupota i naiwność Polaków w ich wyborach jest porażająca.

Na dużej scenie, na której występowały poza Prezydentem mniej lub bardziej prominentne osoby w ogóle nie widać ochroniarzy, szaleniec biega sobie
z nożem w ręce kilka minut – żadnej reakcji służb, Podbiega do Prezydenta rażąc go kilka razy – żadnej reakcji służb.


Szaleniec wyrywa mikrofon dziennikarzowi, przedstawia się i w euforii ogłasza że to on jest ofiarą – nadal żadnej reakcji służb. Bezmyślny, oszołomiony tłum smartfonami filmuje ten tragiczny i absurdalny spektakl – nadal żadnej reakcji służb.

Dopiero gdy ten pomyleniec wychodzi spokojnie i zostaje zatrzymany przez policjantów na zewnątrz, zaczyna się właściwe działanie. Toż to sceny jak z jakiejś farsy.

Na oczach tłumu, w obecności pracowników firmy ochroniarskiej i obstawy policyjnej wielokrotny recydywista, w dodatku oceniony przez służby więzienne jako chory psychicznie, dokonuje morderstwa na oczach filmującego go tłumu. Istne OPARY ABSURDU.


A WIĘC JAK TO SIĘ STAŁO, KTO WINIEN? NIKT! PO PROSTU STAŁO SIĘ JAK PISAŁ  POLICJANT W PRL – „Z POWODU NIE MANIA PRZEPISÓW”  SIC!!!!


IŚCIE ORWELOWSKA RZECZYWISTOŚĆ- NARÓD KOMPLETNIE ZNIEWOLONY I POZBAWIONY INSTYNKTU SAMOZACHOWAWCZEGO


MIAŁEM NIEODPARTE WRAŻENIE, ŻE GDYBY W POBLIŻU PRZEJECHAŁ SAMOCHÓD OGŁASZAJĄCY PRZECENY W NAJBLIŻSZYM CENTRUM HANDLOWYM, TO WSZYSCY RZUCILI BY SIĘ, ODCZAROWANI Z BEZRUCHU, NA KOLEJNĄ WYPRZEDAŻ


NARÓD BARDZO EMOCJONALNY, ALE CAŁKOWICIE SPACYFIKOWANY INTELEKTUALNIE


A JAK DO TEGO DOSZŁO? SPÓJRZMY WSTECZ JAK TO SIĘ ZACZĘŁO, ŻE POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL!


Po roku 1989, kiedy ten niesławny „prezydent” ze swoim bolszewickim szefem służb specjalnych, wdrażali w Polsce „swój własny kapitalizm?”, kiedy jak grzyby po deszczu powstawały „firmy krzaki” sterowane przez wszechobecne służby specjalne, obywatele uwiedzeni szyderczymi reklamami wykupywali cały zachodni złom chcąc błyskawicznie się wzbogacić, zaczął się ten „UPIORNY POLSKI PLĄS”, który trwa do dzisiaj.

I POLACY NADAL TAŃCZĄ…..JEST COOL….

A kiedy w 1990 roku ten makiawelistyczny, czerwony pająk zdecydował się usunąć się w cień, Polacy, pląsając w upiornym tańcu,  wybrali „Światowego Idola”, BŁAZNA, NIEUKA I CHOROBLIWEGO MEGALOMANA na POLSKIEGO prezydenta.  

Wtedy organizowano w urzędach centralnych przechowalnie dla „biednych czerwonych” czekających na swoją kolej w uwłaszczeniu się na majątku narodowym, a na ulicach odbywały się „strzelanki” pomiędzy różnej maści bandziorów,  bezkarnych, bo wykorzystywanych do  brudnych interesów w.w. „służb”, a nieliczni obywatele starający się temu przeciwdziałać umierali na ulicy lub znikali bez śladu.

Gigantyczna Afera FOZ, pierwsza z wielu afer w których transferowano majątek narodowy na wschód i zachód, a prezydent nerwowo niszczył dowody na współpracę z SB.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

W 1995 wciąż pląsając wybrali kolejnego „wspaniałego prezydenta”. Tym razem w pląsie pomylili nogi i wrócili do starego wzorca, był więc znowu chłopiec na posyłki z młodzieżowej PZPR, późniejszy „czerwony książę”, „przyjaciel Jelcyna” z którym po nieco zbyt hojnej libacji, pląsaliuciesznie po publicznej scenie, drwiąc sobie z mało rozgarniętego, książęcego suwerena. Za jego to kadencji wyrastają miliardowe fortuny kolesi

Wszytko działo się jak w PRL. Jak w kabaretowych tekstach „Wybierali kogo chcieli a wybrali kogo trza”. Więc Prezydent załapał się na drugą kadencję, podczas której z namaszczeniem wprowadził Polskę do „UNII EUROPEJSKIEJ”, wspaniałej organizacji powstałej na skutek manipulacji ŚWIATOWEJ MASONERII na ruinach III RZESZY, a naprawdę będącą jej kontynuacją, animowaną przez tych samych ludzi, którzy tworzyli III rzeszę i w imieniu których Niemcy rozpoczęły II Wojnę Światową.

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

Oszołomieni korzyściami z uczestniczenia w Układzie z Szengen, w 2005 roku, w pozornym odruchu rozsądku, połowa wybrała w wyborach Prawicowego Prezydenta, a druga połowa głosowała na PO co zaowocowało nominacją jej liberalnego kandydata na Premiera. Prezydent miał swoje plany, a Premier swoje. Wydawało się że w końcu dążymy do normalności. Ale działania wewnętrzne Prezydenta je (próby rozliczenia rodzimych aferzystów) i jego zewnętrzne wizyty państwowe, w których budował porozumienie państw tzw. międzymorza i przeciwstawiał się imperialnej polityce Rosji (Gruzja, Ukraina) wywołały gwałtowny sprzeciw zarówno Wschodu jak i Zachodu. Skutkiem czego była „Katastrofa Smoleńska” której do dzisiaj nie wyjaśniono, choć wiele faktów wskazuje że był to Zamach.

Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej. Komisja Millera przykryła wybuch pożarem

A POLACY TAŃCZĄ…..JEST COOL….

A kiedy w 2011 roku trzeba było wybrać następcę tragicznie zmarłego Prezydenta, Polacy w tanecznym podskoku wybrali tym razem  przedstawiciela „liberałów”.  Nie bacząc na ” Umowy Magdalenki”, na niemieckie i rosyjskie źródła finansowania całej tej niesławnej formacji post solidarnościowej, na to co już mieli „za uszami”, na wyniki śledztwa dotyczącego „Afery Hazardowej”, na sfraternizowane zachowania wobec  przedstawicieli władz państwowych Rosji którym bez słowa sprzeciwu oddali „Śledztwo Katyńskie” nie bacząc na „Umowy Międzynarodowe”, Polacy zapragnęli po prostu liberalnej polityki zapomniawszy skutki tzw. „Reformy Balcerowicza”, agenta zachodu mającego zamienić nowo powstałą Rzeczpospolitą w ekonomiczną kolonię”, co zresztą udało mu się znakomicie. A dalej było to co musiało nastąpić. „Liberałowie” złamali wszystkie swoje obietnice wyborcze, afera goniła aferę, społeczeństwo nie miało żadnego znaczenia, wszak „Rynek miał według nich regulować wszystko”. Premier cynicznie przyznawał że „bardziej kręcą go Mecze Futbolowe niż Polityka”, przezornie, będąc pupilem niemieckiego rządu, załatwiał sobie ciepłą, eksponowaną i wysoko płatną posadkę unijną. I tak mniej więcej było do 2015 roku. Roku kolejnych wyborów,

POLSKA POŚMIEWISKIEM EUROPY – ŻADEN INNY NARÓD NIE WYBIERAŁ SAMYCH ZDRAJCÓW NA NAJWYŻSZE URZĘDY!!!

CZY POLACY WCIĄŻ TAŃCZĄ…..I JEST COOL?

W 2015 roku kiedy wydawało się że „Polski Taniec” powoli ustaje bowiem Polacy postawili na „Prawicowego Prezydenta”. Chyba Tak! Ale radość jest krótka. Po intensywnych 2 latach wielu reform społecznych z nową Panią Premier, zaczyna się coś niepokojącego! Nowy Premier – nowe porządki! Jakieś dziwne umowy z Izraelem??? Dziwny typ rodzaju Naszego Dyzmy stale u boku Prezesa??? Wszyscy wraz z Prezydentem zaczynają występować w żydowskich myckach??? Żydowskie Święta Oficjalnymi Świętami w POLSCE? To już graniczy z „Nowym Absurdem”. To przecież powrót do skompromitowanego „Projektu Polin czyli budowania w Polsce Judeo Polonii” jako kolejnego aktu dokonującego się od 1200 lat „Holocaustu Słowian”?

TAK POLACY WCIĄŻ TAŃCZĄ…..I JEST COOL?

Tak więc „Nasz Wieki Naród”, którego Praprzodkowie od ponad 10000 lat stanowili elitę „Ówczesnego Świata”, mieli pierwszy znany alfabet zwany „Runami Słowiańskimi”, przy pomocy którego stworzyli„Wedy czyli Słowiańską Wiedzę”, prawdziwą bo kosmogonicz i przy ich pomocy 5000 lat temu ,wyrwali z nieludzkiej egzystencji indyjskich czcicieli krwawej „Bogini Kali” dając początek wspaniałej kulturze współczesnych Indii, których obecność pozostawiła ślady w całym Starożytnym Świecie, bowiem przed ich potęgą uginały kolana największe potęgi ówczesnego świata.

1200 lat temu „Agresywne Święte Cesarstwo Rzymskie” WYDAŁO WYROK ŚMIERCI na Najzdrowszą, NAJMĄDRZEJSZĄ i Najczystszą Grupę Narodowościową Świata. Mmając w pamięci co najmniej dwa podboje swojego terytorium przez Słowian i mając już duże wpływy na ówczesnych terytoriach graniczących ze średniowiecznym Państwem Polskim , zapoczątkowało od niego holocaust Słowian implantując ówczesnym Lechitom, czy jak ich tam dalej zwano, obcą „fałszywą Judejsko-Chrześcijańską Religwykorzystując do tego zdrajcę i renegata, czeskiego Bolesława I Okrutnego, Ojca Dobrawy Żony Mieszka I, i pod pretekstem zniszczone zostały wszelkie materialne świadectwa ich wielowiekowej historii (niewidome jest do dzisiaj czy jakieś dokumenty znajdują się w Archiwum Watykańskim). Ten holokaust trwa do dzisiaj. Przez 1200 lat, gdzie sama implantacja trwała 500 lat tak silny był opór naszych przodków, nie udało się zniszczyć naszego narodupomimo wielkiego wysiłku pogrobowców Świętego Cesarstwa Rzymskiego w postaci Cesarstwa Austro-Węgier, powstałych zaledwie 200 lat temu Niemiec Bismarcka, czy kompletnie zniemczonej Rosji Carskiej.

Naród na którym dokonano historycznej i religijnej lobotomii,pozbawiając go co najmniej 10000 lat prawdziwej historii a pozostałe 1200 lat skutecznie zakłamując, naród żyjący w religijnej schizofrenii obcej sobie mentalnie i strukturalnie, nakazującej mu absurdalnie .iłować nieprzyjacioły swoje” wbrew historycznej i narodowej racji, bo nasyłano mu przez te 1200 lat niezliczonych szpiegów, agentów i renegatów ten naród przetrwał dzięki z pietyzmem przechowywanemu przez inteligencję „ETOSU RODZINY I OJCZYZNY”.

I oto dwudziesty wiek gwałtownie przyśpieszył jego intelektualne unicestwienie. Dwie Światowe Wojny i Jeden Międzynarodowy Agent w dwudziestoleciu międzywojennym dokonali dzieła zniszczenia Inteligencji. A przypieczętowały ten fakt lata PRL-u. Stworzyły „Nowy Wzór Inteligenta” bez żadnego etosu, z dyplomem sankcjonującym jego formalną przynależność do inteligencji ale bez intelektualnych atrybutów- narzędzi tego stanu. Był to zatem idealny półprodukt dla przekształcenia go w bezideowego, łaknącego nieznośnej łatwości życia, klienta-konsumenta jaki obecnie króluje w Polsce. Nie twierdzę że wszyscy Polacy są tacy, ale taka jest większość. A to przecież wymarzony przez globalistów wzór obywatela.


A więc dokonało się! To czego nie udało się zrobić „Starym Tyranom”, Okupantom i Obcej Religii, udało się w niecałe 30 lat, dzięki nowej technologii i grupie post solidarnościowych renegatów, podstawianych regularnie przez Mafijno – Oligarchiczną Rosję i Fundamentalistyczną Unię – IV Rzeszę.

Emocjonalny, bezideowy i bezwolny tłum i pusta, działająca ściśle według „Protokołów Bermana” administracyjna struktura zatrudniająca setki tysięcy urzędników, którzy działają jak w korporacji której jedynym celem jest utrzymanie swojej siatki etatów i dla których obywatel jest tylko kłopotliwym balastem. To gruzy „Wielkiej Niegdyś Rzeczpospolitej”, teraz ekonomiczno-rabunkowe Eldorado w którym cały świat uskutecznia swoje brudne deale.


POLACY – WAKE UP – CZAS NA ODRODZENIE!!! 

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Czy Wiesz że Udar Mózgu Stał się Killerem Nr 1 w Polsce – Musisz Wybrać Jak się Leczyć! – Część Szósta Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

ABY OCALIĆ ŻYCIE TEN ZAKAZANY I ZAPOMNIANY LEK CZYLI STROFANTYNĘ MUSISZ MIEĆ ZAWSZE PRZY SOBIE!!!

„Mało Kto Wie – Lekarze Ci Tego nie Powiedzą – że los chorego rozstrzyga się w ciągu pierwszych 30 minut od wystąpienia zawału lub objawów udaru.

Podana wtedy Strofantyna jest środkiem nagle odkwaszającym komórki. Nie jest ona wytworem chemii – jest znanym od dawna produktem  naturalnym. Postępowanie zawału lub udaru zostaje przerwane.” lecz…..

„Procedury medyczne stosowane przez oddziały ratunkowe zupełnie tego nie uwzględniają. Przekonałem się o tym w 2004 roku, kiedy to doznałem udaru niedokrwiennego mózgu. Procedury są wręcz absurdalne. Przy zawale każą kaszleć, podają aspirynę aby rozrzedzić krew, przy udarze dają kroplówki z lekami przeciwkrzepliwymi itp. nonsensy. Przeleżałem na Oddziale Ratunkowym ponad 6 godzin, zanim przyjęto mnie na oddział szpitalny, kiedy wszystkie uszkodzenia w moim mózgu w pełni się utrwaliły. Mimo wieloletniej rehabilitacji nigdy już nie wróciłem do stanu przed udarem” Ryszard Herdan – właściciel tego bloga

„Dlatego Jedynym Ratunkiem Przed Przyjazdem Karetki Jest ten Lek!”

RATUJ SWOJE SERCE I MÓZG
STROPHANTUS W KROPLACH 50 ML – NOŚ GO ZAWSZE PRZY SOBIE – DZIAŁA TERAPEUTYCZNIE PO 1-2 MINUTACH
STROPHANTUS W TABLETKACH 80 TAB
STROPHANTYNA D4 SANUM W TABLETKACH 80 SZTUK –
– NOŚ GO ZAWSZE PRZY SOBIE – DZIAŁA PO 1-2 MINUT OD ZAŻYCIA

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Czy Wiesz Człowieku – Zwykły Obywatelu że Jesteś od Urodzenia Zwykłym Skazańcem – Część Piąta Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Ta  bolesna, ale niestety prawdziwa konkluzja, wynikająca z poprzednich rozważań o tzw. „Służbie Zdrowia”, wynika prosto ze światowych statystyk umieralności. Otóż Najbogatsi,  Właściciele Największych światowych fortun, świadomie, w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku uknuli tzw. „teorię depopulacji społeczeństw”, którą systematycznie wdrażają już od ponad 50 Lat, doprowadzając do długiej i bolesnej, rozłożonej na kilkadziesiąt lat, śmierci milionów mieszkańców Naszej Planety!!!!

A przecież do narzędzi depopulacji, oprócz tzw. „rockefelerowskiej służby zdrowia”, należą słynne „chemtrails”, tzw. „szczepionki ochronne”, system HAARP, Eugenika, czy też powszechne wprowadzenie na całym świecie organizacji pracy w niehumanitarnych z natury „Korporacji” w rodzaju „Monsanto”, czy niemieckiej „IG Farben”.

W samych Stanach Zjednoczonych, od czasu legalizacji aborcji w 1973 r., 57 762 169 – nienarodzonych dzieci straciło życie wskutek aborcji. A przecież to tylko jeden aspekt życia.

Te bogate kanalie stworzyły dwie medycyny. Jedna dla bogaczy, w której nie stosuje się żadnych leków chemicznych, nie nazywa się schorzeń po imieniu żeby nie powodować traumy u pacjentów, ponieważ taka trauma zabija więcej pacjentów niż same choroby, stosowana diagnostyka jest wyłącznie nieinwazyjna itd. 

I druga medycyna dla tzw. „karaluchów”, bo tym mianem ochrzcili zwykłych obywateli świata. Tu niepodzielnie panuje pieniądz. Najdroższe leki, niedostępne dla całych populacji, pacjent nie jest broń boże oszczędzany, traktuje się go jak piąte koło u wozu, ma tylko dostarczać pieniądze za najdroższe procedury medyczne, najdroższa i bardzo inwazyjna diagnostyka, i na dodatek ma prawo znać całą prawdę o schorzeniu, niech się załamie i szybciej umrze, to przecież jest celem tej pożal się boże” medycyny”. Jakie są efekty działania tej medycyny powszecnie zwanej „Rockefelerowską”?

Otóż jak podaje oficjalnie DR Rath Helth Foundation według światowych statystyk, w 2013 r. odnotowano 6,5 miliona zgonów spowodowanych udarem mózgu.

NAJWYŻSZY CZAS ABY LUDZIE SPRAWY SWOJEGO ZDROWIA I ŻYCIA WZIĘLI W SWOJE RĘCE I ZACZĘLI SIĘ SAMOUZDRAWIAĆ ZAMIAST BYĆ ZAKŁADNIKAMI MEDYCYNY ROCKEFELEROWSKIEJ!

JEŚLI MASZ SERCE PRZEKAŻ DAROWIZNĘ DZIECIAKOM!

Czy Wiesz jak Błyskawicznie Nauczyć Swoje Dziecko “Wzorowej Postawy Obywatelskiej”?

„DOPÓKI NIE UCZYNISZ NIEŚWIADOMEGO – ŚWIADOMYM, BĘDZIE ONO KIEROWAŁO TWOIM ŻYCIEM, A TY BĘDZIESZ NAZYWAŁ TO PRZEZNACZENIEM.”  C.G.JUNG

Czy Wiesz jak Błyskawicznie Nauczyć Swoje Dziecko “Wzorowej Postawy Obywatelskiej”?

Oto te zasady:

1.Co to jest “Kapitalizm”,

2.Co to są “Podatki”,

3.Jak wygląda “Demokracja”,

4.Co dają Nam “Religie” i jak działają “Ideologie”,

5.I ostatecznie Jak działa “Demokratyczne Państwo Prawa”.

Jeśli Twoje Dziecko “Zaakceptuje” te “Zasady” będzie “Wzorowym Obywatelem” gdy dorośnie!

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

Kłamstwa Medyczne – Jeśli Twierdzisz że to tylko Kolejna Teoria Spiskowa popatrz na Dowody i Pokaż je INNYM! Część czwarta cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?!

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Rozprawmy się zatem z pierwszym kłamstwem:Cholesterol jest odpowiedzialny za zawały serca i udary mózgu!”

Prawda jest zgoła inna, Oto ona:

Podwyższenie poziomu cholesterolu nie jest więc patologią, ale mechanizmem obronnym, który ma za zadanie nas chronić. Sztuczne zbijanie poziomu cholesterolu to destrukcja tego mechanizmu obronnego. Ale nie tylko. Bowiem i cholesterol i kwas moczowy są substancjami, które odpowiadają za inteligencję, dobry nastrój, aktywność, kreatywność, myślenie. Statyny i obniżanie cholesterolu, czynią z ludzi je biorących osoby cierpiące na depresję, z problemami ze snem, pamięcią, psychiką, nastrojem. Jeśli chcesz więcej dowodów masz je TUTAJ

Weźmy kolejne kłamstwo: „Palenie papierosów powoduję raka płuc!”

A oto jak jest naprawdę: Japonia i Grecja mają największą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale najniższą liczbę zachorowań na raka płuc. W kontraście do tego, Ameryka, Australia, Rosja, i niektóre grupy wysp na Południowym Pacyfiku mają najniższą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale
największą zachorowalność na raka płuc. Mało tego ” prawdziwi naukowcy dowiedli z zaskakującą jasnością, że palenie faktycznie pomaga chronić przed rakiem płuc!”

Prawdziwym powodem raka jest fakt że Rządy wielu Krajów znając zagrożenia dopuściły do naziemnych prób atomowych powodując że łącznie przeprowadzono 711 atmosferycznych prób nuklearnych, tworząc 711,000 kg śmiertelnie niebezpiecznych mikroskopijnych cząsteczek radioaktywnych, do których należy dodać oryginalne 4,200 kg z samej broni, chociaż bardzo konserwatywnie, łącznie 715,200 kg.

Istnieje ponad milion dawek śmiertelnych na kilogram, co oznacza, że te Rządy skaziły nam atmosferę ponad 715,000,000,000 [715 mld] takich dawek, wystarczająco do spowodowania raka płuc lub skóry 117 razy w każdym mężczyźnie, kobiecie i dziecku na ziemi. Aby więc zapobiec pozwom zbiorowym świadomych obywateli uruchomiły „kampanie antynikotynowe”. Chcesz więcej dowodów masz je TUTAJ.

Kolejne kłamstwo to: „Dieta zawierająca mięso jest powodem wielu chorób – zdrowy jest weganizm!”

Wszystko zaczęło się od tego, że ktoś wpadł na pomysł, by obniżyć ludziom cholesterol. Już od lat 90-tych XX wieku WHO i FAO zaczęło promować destrukcyjną dietę opartą na węglowodanach, np zbożach. Organizm człowieka funkcjonuje dobrze przy następujących relacjach: 50% tłuszczy, 40% białek, 10% węglowodanów.

WHO i FAO postawiło tę dietę do góry nogami, każąc nam spożywać ponad 40% energii z węglowodanów. Na efekty nie trzeba było długo czekać – nastąpiła eksplozja otyłości i chorób cywilizacyjnych: raka, autoimmunologicznych, psychicznych, kardiologicznych, geriatrycznych i wielu innych.

Statyny, czyli zabójcze dla organizmu leki obniżające cholesterol, okazały się wtedy strzałem w dziesiątkę. WHO aż kilka razy obniżała maksymalne normy cholesterolu tak, by ze zdrowych ludzi czynić chorych. To samo zresztą zrobiono z maksymalnymi normami cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, itp. Wszędzie tam, gdzie są na rynku leki obniżające jakiś parametr – tam zaniża się górne normy.

Najnowsze odkrycia naukowemiażdżą dotychczasową propagandę WHO i medycyny, która jak wiadomo, jest kupiona przez farmację. To nie cholesterol odpowiada za problemy kardiologiczne. Odpowiada za nie nadmiar wapnia nieorganicznego przy jednoczesnych niedoborach magnezu i witaminy D3. Dużo złego w tej materii robi też homocysteina.

WHO i FAO sankcjonując ten stan mają mnóstwo ofiar na sumieniu! Więcej wiedzy TUTAJ

Przykłady takiej „Nierzeczywistej – Rzeczywistości”  można mnożyć w nieskończoność więc szkoda czasu.

Czas po prostu otrzeźwieć i wrócić do „Rzeczywistości Prawdziwej” i samemu zadbać o Swoje Zdrowie!


JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA:

Borys Bołotow odkrywca medycyny przyszłośći – część III cyklu – Jak Się Leczyć – „CZŁOWIEK KTÓRY ODESŁAŁ NA ŚMIETNIK HISTORII MEDYCYNĘ ROCKEFELERA I JEGO BANDY”

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Borys Bołotow Nazywany „Ukraińskim Czarodziejem” odkrywa przed Nami Prawdziwą Naturę Naszego Świata.

Pozwoliłem sobie zacytować w całości oceny jego rodaków, ponieważ niezwykłość tego genialnego człowieka naprawdę mnie onieśmiela, chociaż posiadam wyższe wykształcenie, ale wobec niego jestem zwykłym profanem. Niech więc mówią o nim jego rodacy.   

W swojej genialnej książce pisanej przez 30 lat zawarł całą swoją wiedzę o uniwersalnych prawach wszechświata opartą na długotrwałej analizie medycyny ludowej, doświadczenia znachorów i obserwacji współczesnych uzdrowicieli.KONIECZNIE JĄ PRZECZYTAJ>>>>

Autor proponuje najpierw teoretyczną podstawę medycyny ludowej, powołując się na matematyczne dowody swojej metody uzdrawiania. Tysiącletnie doświadczenie medycyny, w tym również ludowej, ujęto w ramy zaproponowanych przez autora systemów – „Osiem do sześcianu” i „Kwintesencja”.


Wyłożone przez autora informacje pozwalają Czytelnikowi zrozumieć obszerną literaturę na temat medycyny ludowej. Już teraz istnieją dziesiątki różnych teorii leczniczych, lecz Czytelnikowi często trudno jest rozeznać się, kto ma rację, a kto się myli.                                

Dzięki naukowemu podejściu autora książki niezwykle skuteczny mechanizm analizy i odkrycia prawdy będzie dostępny nie tylko dla laików, lecz również dla specjalistów w pełnym sensie tego słowa. 

W niniejszej książce po raz pierwszy w lakonicznej i skoncentrowanej postaci rozważono niektóre aspekty najważniejszych problemów zdrowotnych. Podstawą tego stały się autorskie rękopisy zatytułowane „Nieśmiertelność jest możliwa”.                                               

W pierwszej części książki przytacza się uniwersalne zalecenia na temat zdrowego stylu życia, które z powodzeniem sprawdziły się w praktyce i uzyskały wysoką ocenę milionów Czytelników starających się dbać o zdrowie. Broszura, która zawiera listę tych zaleceń, w ciągu pięciu lat była wznawiana niemal sto razy, przy czym nakład ogółem wyniósł prawie dwa miliony egzemplarzy.   

Książka poświęcona jest problemowi kompleksowego uzdrawiania człowieka, przy czym zasadniczą uwagę poświęca się kwestiom onkologii, a także socjologicznym aspektom uzdrowienia społeczeństwa.  

W drugiej części książki znajduje się opis niekomórkowego (na poziomie molekularnym) modelu raka opartego na reakcjach z wolnymi rodnikami. Omówiony został mechanizm neutralizacji wolnych rodników, omówiono wpływ białek roślinnego pochodzenia na kształtowanie białek pochodzenia zwierzęcego i rolę zawierających siarkę aminokwasów i mukopolisacharydów.   

Prosta, lecz skuteczna metoda tłumienia procesów onkologicznych jest całkowicie dostępna do zastosowania, przy czym nie tylko w warunkach klinicznych.                                                                    

W trzeciej części książki omówiono filozoficzne aspekty uzdrowienia człowieka i społeczeństwa. Wykazano, że wzajemność chorób społeczeństwa i człowieka posiada charakter wektorowy ukierunkowany w stronę od społeczeństwa do człowieka. Stawia się tezę, że w państwowych systemach podczas uzdrawiania ludzi przede wszystkim należy troszczyć się o poprawę ich warunków socjalnych.

„Intelekt wart dziesięć trylionów

TAK ZACZYNA SIĘ ŻYCIORYS TEGO GENIALNEGO CZŁOWIEKA: Urodził się w 1930 roku w jednym z miasteczek Okręgu Ulianowskiego w rodzinie rosyjskiego robotnika. Już w piątej klasie okazało się, że dysponuje silnym biopolem. Jednak nie znano takiego słowa i dyrektor szkoły nazwał to hipnozą.…..RESZTA W KSIĄŻCE>>>>>

A TAK NIEPEŁNA LISTA JEGO ODKRYĆ: Na 350 wynalazków i 20 odkryć trafiły do Państwowego Komitetu do Spraw Wynalazków i Odkryć stosowne zgłoszenia. Najcenniejsze jego idee zostały odrzucone jako „nieprawdopodobne”.            

KONIECZNIE POZNAJ TEGO FASCYNUJĄCEGO CZŁOWIEKA I ODKRYTY PRZEZ NIEGO FASCYNUJĄCY OBRAZ ŚWIATA


JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA:

Czy Każdy Polak Wie jak funcjonuje Dzisiejszy Sytem Ochrony Zdrowia? Jeśli myślisz że „Nie” podziel się tym postem z jak największą ilością znajomych! Część Druga Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ?

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

System ten pod pokrywką Prospołecznej, Przyjaznej Pacjentowi Instytucji jest bezduszną, odhumanizowaną, nastawioną na maksymalny drenaż portfeli zrozpaczonych, trawionych tzw. „cywilizacyjnymi chorobami” „pacjentów – konsumentów”. A oto CENTRUM ZARZĄDZANIA:

DZIAŁA TO MNIEJ WIĘCEJ TAK: Tworzymy pseudo naukowy wykaz tzw. chorób trawiących społeczeństwa oraz charakterystycznych objawów:Choroby cywilizacyjne:
cukrzyca,
nadciśnienie tętnicze,
choroba wieńcowa,
otyłość,
udar mózgu,
zawał serca, miażdżyca, astma oskrzelowa, itd.

Tworzymy kolejny pseudonaukowy wykaz leków usuwających powysze objawy,

Tworzymy kolejny pseudonaukowy wykaz procedur medycznych (bez względu na ich skuteczność),

Zapewniamy odpowiednio drogie wyposażenie diagnostyczne, zabiegowe i podtrzymujące życie,

Tworzymy system dystrybucji wszelkich tzw. usług medycznych (narodowe fundusze dla biedaków i prywatne służby medyczne dla bogaczy),

Kształcimy kadry bezrefleksyjnych lekarzy – sprzedawców usług medycznych przekonanych o swoim posłannictwie ( co nie przeszkadza im funkcjonować w trybie urzędniczym czyli od godziny do godziny, gromadząc jak najwięcej kontraktów na godzinową pracę)

I to już wszystko. Resztę załatwi intensywny lobbing lub sowite łapówki dla polityków aby pieniądze wędrowały za klientem – pacjentem. Z bogatymi nie ma tych problemów, oni i tak zapłacą za wszystko żywą gotówką!

Ten „Nieludzki System” to tylko cześć „Nierzeczywistej Rzeczywistości” budowanej od wielu wieków przez członków „Corona Temple” tworzących elitarny klub „Finansowych Faronów” o czym więcej piszą Tutaj!

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA:

Czy Każdy Polak Zna się na Medycynie? Jeśli tak myślisz podziel się tym postem z jak największą ilością znajomych! Część Pierwsza Cyklu – JAK SIĘ LECZYĆ

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

To pozornie naiwne pytanie dotyczy naprawdę problemu  znacznie poważniejszego, czyli na ile nasze decyzje dotyczące naszego zdrowia, są jeszcze suwerenne i racjonalne! 

W czasach coraz to nowych technologii, powszechnie stosowanych przez wszechobecne media, nagminnie ulegamy złudzeniu że nadal myślimy i podejmujemy ważne decyzje dotyczące naszego zdrowia suwerennie i racjonalnie.

Nic bardziej mylnego!

Wszelkie działania mediów stosujących globalnie reklamy podprogowe, kształtują nasze przekonania w oparciu o tzw. „fałszywe flagi”, czyli specjalnie spreparowane fałszywe wiadomości które tworzą w umysłach zwykłych ludzi, pożądane przez  te media „Nierzeczywiste Obrazy Świata”.

kryptoreklama

Oczywiście media nie robią tego bezinteresownie, lecz w ten sposób realizują strategie „depopulacji społeczeństw”  oraz „globalizacji zysków” ,forsowaną przez zarządzającą i finansującą te media grupę „finansowych faraonów” w których rękach jest obecnie 98% światowego kapitału. 

To oni właśnie, rekami i umysłami swoich „sługusów” przekształcili „medycynę humanitarną”,  jaką była od zarania dziejów ludzkości , w „konsumpcyjną, niehumanitarną medycynę handlowania usługami medycznymi”.

Pomijając oczywiście całą medycynę pourazową której wartości nie udało się im zniszczyć. Ale i do niej, coraz częściej wkracza kryterium zamożności pacjenta. To dobrze nie wróży  na przyszłość.

Ale są też pozytywne zmiany. Coraz więcej ludzi zwraca się ku naturalnym, zgodnym z naszym cyklem biologicznym sterowaniu własnym zdrowiem.

Taka postawa pozwala się uniezależnić od nastawionej materialistycznie, medycyny klasycznej i spowodować że nasze decyzje będą w pełni suwerenne i racjonalne!

Zastanów się wiec czy możesz w pełni zaufać dzisiejszym lekarzom – sprzedawcom usług medycznych i podejmij własną, suwerenną i racjonalną decyzję o samodzielnym zarządzaniu swoim zdrowiem!

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA:

Nirwana Szczęście Sterowane Kwantowo

Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”  C.G.Jung

Jeśli chcesz aby nazywano Cię człowiekiem, przyjmij to motto: „Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł” – Albert Einstein.

Nowe metody poznawcze, których twórcami są najwybitniejsze umysły ludzkiej społeczności, dają nam naukowe dowody ze nasz Stwórca rzeczywiście wyposażył nas w prawdziwie boskie atrybuty.

Teoria Dwupunktowa, bazująca na Teorii Kwantowej Wszechświata, udowadnia ze mamy boską moc kształtowania naszego bytu według naszych oczekiwań i marzeń, pod warunkiem ze żyjemy zgodnie z Boskimi Prawami Natury. A te prawa wymagają od nas codziennego używania swojego umysłu do rozstrzygania co dobre dla człowieka, a co nie. Bo tylko człowiek „oświecony”, czyli myślący może zbliżyć się do istoty boskości. Jest to podstawowy paradygmat wszystkich religii świata.

JEŚLI MOŻESZ PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM ŚWIATA: