WOJNA ŚWIATÓW CZY ZNIEWALANIE UMYSŁU?

„Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna, zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach, i druga – historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń” – Honore de Balzac – pisarz, wolnomularz-mason.

Najpierw płonie paryska katedra, potem żołte kamizelki demolują Paryż, a w końcu ponad 1300 ofiar samobójczych ataków w Sri Lance! Codzienne porcje informacji mające przekonać społeczeństwa o konieczności wprowadzenia nadzwyczajnych środków ostrożności, co oznacza totalną inwigilację obywateli, cenzurowanie internetu, itd. itd.

Świat wszak staje się nieprzewidywalny jak histerycznie donoszą media! A co na to obywatele? Jak donoszą z Paryża, kompletnie zlaicyzowani Francuzi modlą się o odbudowę szacownego przybytku, z którego już 100 lat temu wyrzucili „BOGA”!

Przywódcy tzw. „krajów rozwiniętych” (powinno się raczej mówić o „krajach umysłowo niedorowiniętych”) murem stoją za władzami Sri Lanki chociaż nadal nie wiadomo kto jest „Ojcem” tej zbrodni ps. dzisiaj już wiadomo „ARMIA ISLAMSKA”- dzieci amerykańskich i angielskich służb specjalnych!

Żółte kamizelki walczą z „Efektem Cieplarnianym”, w powstaniu którego my ludzie mamy zaledwie niewielki udział, demolując i rabując swoją stolicę! Sceny jak z komiksu „WARIATA”. A dlaczegotak jest? To proste! Ludzie pozwolili przez ostatnie 200 lat stopniowo odbierać sobie najważniejsze atrybuty ludzkości, czyli światły rozum i wrażliwe serce.

Wszak jak mówił w czasach rozkwitu wszelkich totalitaryzmów Prymas Tysiąclecia Ks. kard. Stefan Wyszyński

Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze nim być!

A kto to wszystko planuje, organizuje i realizuje przy pomocy wszelkiej maści „SŁUŻB SPECJALNYCH” gromadzących na swoich „farmach hodowlanych” wszekiej maści pomyleńców, psychopatów, popaprańców i wykolejeńców i nazywanych „RADYKAŁAMI”?

Oczywiście NAJSTARSZA, ZBRODNICZA KORPORACJA CZYLI CORONA TEMPLE w City of London, spadkobierczyni SKARBÓW TEMPLARIUSZY, której majątek jest nie do oszacowania, bo zwolniona jest z jakichkolwiek form raportów finansowych, a ściąga myto z wszelkich przedsięwzięć finansowych w skali całego globu. Jeśli powiecie że jestem wyznawcą tzw. teorii spiskowych to przczytajcie to doniesienie main streamowych mediów po upadku ostatniej bazy „islamistów” w Syrii:

Amerykańskie śmigłowce ewakuowały liderów Państwa Islamskiego z prowincji Dajr az-Zaur do prowincji Al-Hasaka na północnym wschodzie Syrii – poinformowała agencja SANA. SANA twierdzi, że na pokładzie śmigłowców byli dowódcy ISIS, którzy uciekli do Syryjskich Sił Demokratycznych wspieranych przez USA. To nie pierwszy przypadek, gdy amerykańskie helikoptery ewakuują liderów ugrupowania.

„Różnica między osobą żydowską i nieżydowską wynika ze powszechnego wyrażenia ‚różnijmy się’. Tak więc nie mamy tu przypadku głębokiej zmiany, w której dana osoba jest jedynie na wyższym poziomie, a raczej mamy „różnicowanie” między całkowicie innymi gatunkami.  To należy powiedzieć o ciele: ciało osoby żydowskiej ma zupełnie inną jakość niż ciało [członków] wszystkich innych narodów świata … Cała rzeczywistość nie-Żyda jest tylko marnością. Jest napisane: ‚Staną obcokrajowcy, by paść waszą trzodę’ (Iza 61:5). Całe stworzenie [nie-Żyda] istnieje tylko przez wzgląd na Żydów…”

POCZYTAJCIE SOBIE TE CHAZARSKIE BREDNIE FAŁSZYWYCH IDEOLOGÓW ŻYDÓW – BEZ ŻADNYCH CECH SEMICKICH A ZROZUMIECIE KTO WAMI RZĄDZI I ZNIEWALA WASZE UMYSŁY!

„Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke 

OFIARUJ DOTACJĘ NA POMOC DZIECIOM ŚWIATA:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.